Menüsü

Sky Express

En uygun Sky Express uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Sky Express

Big Sky Airlines 1978 yılında kurulmuş olan ABD havayolu şirketidir. Şirket  ABD'nin kuzeybatı eyaletlerinden olan Montana'da buluna bir kent olan Billings'de hizmet vermiştir. Havayolu şirketi yurtiçi uçak seferleri düzenlemiştir. 2008 yılında şirket faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti  kayıtlı bagaj için 23 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı sınırlaması ise 56 x 45 x 25cm boyutlarında olacak şekilde belirtilmişitir.

Rezervasyon sınıfları

Big Sky Airlines şirketi müşterilerine Economy, Business ve First  sınıflarından oluşmakta olan 3 farklı rezervasyon sınıfları ile hizmet sunmuştur.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamış, check-in işlemleri havalimanından yapılmıştır.

Filo

Big Sky Airlines müşterilerine faaliyette olduğu dönem içinde Beechcraft 1900D uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermiştir. 

Billings Logan Uluslararası Havalimanı

Billings Logan ABD'nin kuzeybatı eyaleti Montana'daki Billings şehrinde hizmet veren bir havalimanıdır. Şehir merkezinin iki kilometre kuzeybatısında yer almaktadır. Havalimanı tek terminalden oluşmaktadır. Küçük bir havalimanı olması nedeniyle havalimanını kullanan yolcuların sayısı yıl boyunca 1 milyonun altından seyretmektedir. Havalimanında business sınıfı yolcular için kablosuz internet hizmeti WİFİ ücretli olarak sunulmaktadır. Havalimanında araç kiralama hizmeti mevcuttur. Şehir ile havalimanı arasındaki ulaşım otobüsler ve taksiler vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

Yemekler

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlenmiş yemek hizmeti sunmaktadır.