Menüsü

Sky Airline

En uygun Sky Airline uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Sky Airline havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Sky Airline ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Sky Airline havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Sky Airline havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Sky Airline uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Sky Airline

Sky Airline

IOSA kalite ve güvenlik belgelerine sahip Sky Airlines Antalya, Türkiye merkezli özel bir hava yolu şirketir. Türkiye, Avrupa ve Asya arasında charter uçuşlar yapmıştır. Kayı Grup'un sahibi olduğu  havayolu şirketi, 2001 yılında faliyete geçmiştir. Ocak 2011 tarihinde tarifeli iç hat seferlerine başlamıştı. Avrupa ve Batı Asya ülkeleri olmak üzere 100'den fazla farklı destinasyona uçuş yapmıştır.

İki yıl boyunca Avrupa'nın en iyi charter şirketi seçilen Sky Airlines, 2013 yılı 4 Haziran tarihinde yurt dışı operatörünün borçları nedeniyle tüm uçuşlarını durdurduğunu açıklamıştır.

Bagaj

Bebek yolcular için 10kg, ekonomi sınıfı 20kg, skye konfor sınıfı 30kg ücretsiz bagaj hakkı bulunmaktadır.Fazla bagaj ücreti kg başına 5 TL dir.

Rezervasyon Sınıfları

Ekonomi sınıfı ve sky konfor sınıfı olmak üzere 2 uçuş sınıfı bulunmaktadır.

Online Check-in

Havayolu şu an aktif olarak hizmet vermediği için Online Check-İn sistemide aktif değildir.

Filo

2010 Kasım ayı verilerine göre 17 adet uçak bulunmaktadır.

Airbus A320-200 – 3 adet

Airbus A321-200 – 2 adet

Boeing 737-900ER – 2 adet

Boeing 737-800 – 4 adet

Boeing 737-400 – 6 adet

Antalya Havalimanı

1998 yılında hizmete girmiştir. Şehir merkezine 13 km uzaklıktadır. 2015 araç kapasiteli otoparkı ve itfayiyesi bulunan havalimanı sağlık hizmetlerinin yanı sıra banka, kargo, cip ve vip hizmetleri sunmaktadır. Avrupa'nın 14. en yoğun havalimanıdır.Antalya Havalimanı içerisinde ücretsiz Wİ-Fİ bulunmaktadır.Havalimanı içerisinde kafeler, restorantlar ve alışveriş mağazaları bulabilirsiniz.

Yemek

Hava yolu aktif olmadığı için güncel bir menüsü bulunmamaktadır.

Ek Hizmetler

Servis dışı olan hava yolu şirketine dair herhangi bir ek hizmet bulunmamaktadır.