Menüsü

Bulgarian Air Charter

En uygun Bulgarian Air Charter uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Bulgarian Air Charter havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Bulgarian Air Charter ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Bulgarian Air Charter havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Bulgarian Air Charter havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Bulgarian Air Charter uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Bulgarian Air Charter

Bulgarian Air Charter

Bulgaristan’ın ulusal havayolu şirketi 2000 yılında kurulmuştur. Aviation Service Group bünyesinde 14 Aralık 2000 de faliyete geçmiştir.Avrupa, Asya, Afrika ve Kuzey Amerika da 400 destinasyona uçuş düzenlemektedir.

Bagaj

Çocuk yolcular ve bebek yolcularda dahil olmak üzere tüm yolcular için 20kg a kadar bagaj taşıma hakkı bulunmaktadır.Extra olarak her 1 kg için 3 euro ücret ödenmektedir.Bebek arabaları ve bebek koltukları ücretsiz olarak taşınmaktadır.Kabin içerisine alabileceğiniz bagajınız 6kg ağırlığını ve 55/40/20 см ebatlarını aşmamalıdır.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon Sınıfları

Tek tür ekonomik uçuş seferleri düzenlenmektedir.

Online Check-in

Online check-in hizmeti bulunmamaktadır.

Filo

Temmuz 2016 verilerine göre hizmet veren 11 uçak bulunmaktadır.

McDonnell Douglas MD-82    - 10 Adet

Airbus A320-200  - 1 Adet

Sofia Havaalanı

Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da yer alan uluslararası havalimanıdır.1930 yılında inşa edilmiş olan hava alanı, şehir merkezine 10km uzaklıktadır. Havaalanında ücretsiz Wİ-Fi ile birlikte bankalar, posta ofisileri, kafeler, restourantlar, duty free mağazaları, bebek odaları, çocuklar için oyun alanları, VIP salonu, bisuness salonu ve 400 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır.

Yemek

Düşük maliyetli uçuş hizmeti sunan hava yolu şirketi uçuş esnasında ücretsiz yemek sunmamaktadır. Uçuş esnasında  hosteslere ödeme yaparak İçeçek ve atıştırmalık satın alabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Herhangi bir ek hizmet sunulmamaktadır.