Menüsü

Hawaiian Airlines

En uygun Hawaiian Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Hawaiian Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Hawaiian Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Hawaiian Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Hawaiian Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Hawaiian Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Hawaiian Airlines

Hawaiian Airlines

Hawaiian Airlines  Hawaii'deki en büyük havayolu şirketidir.  30 Ocak 1929 yılında kurulmuş ola şirket Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı Hawaii adalarının başkenti ve en büyük kenti Honolulu merkezli olup ABD'deki 8.  büyük ticari havayolu şirketidir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj limiti farklı rezervasyon sınıflarına göre 23 ile 45 kg olarak değişmektedir. Kabin bagajı sınırlaması ise 11 kg olarak açıklanmıştır. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine Main Cabin ve First Class sınıflarından oluşan iki farklı rezervesyon seçeneği  ile hizmet vermektedir.  

Online check-in

Şirket yolcularına son dönemde çok sayıda havayolu şirketi tarafından uygulanan  web check-in hizmetini  vermektedir.  Web check-in hizmeti uçağın kalkış saatine 24 saat kaladan 1 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Hawaiian Airlines havayolu şirketinin filosu ATR 42-500, Airbus A330-200, Boeing 717-200, Boeing 767-300 ve Boeing 767-300ER uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermektedir.

Honolulu Uluslararası Havaalanı

Honolulu Uluslararası Havaalanı Oahu adasındaki Honolulu kendinde hizmet veren bir havalimanıdır. Birleşik Devletler'in en yoğun havalimanlarından biri olarak tanımlanmaktadır. Nitekim yolcu trafiği yılda 21 milyon yolcuyu aşmakta  ve  bu sayı devamlı yükselmektedir. Havalimanı Honolulu'nun  5 km kuzeybatısında yer almaktadır. Havalimanında 3 ana terminal bulunmaktadır. Havalimanından ayrıca yolcuların uçak biletlerini alabilecekleri ofisler, yemek yiyebilecekleri fastfood yerleri ve alışveriş noktaları yer almaktadır. Havalimanına ulaşım genel olarak toplı taşım araçları vasıtası ise ile sağlanmaktadır.

Yemek

Hawaiian Airlines müşterilerine oldukça bol yemek seçeneklerinden oluşmakta  olan bir yemek menüsünden oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır. Usta aşçılar tarafından hazırlanan güzel yemek çeşitleri ile yolculara restoran izlenimi verilmektedir. Bunun yanı sıra şirket atıştırmalıklar, peket gıdalar, soğuk ve sıcak içecekler sunmaktadır.

Ek hizmetler

Şirket  yolcularına müzik dinlemek, film izlemek,dergiler okumak ve oyun oynamak gibi seçeneklerin yer aldığı ekranları hizmete sunmaktadır. Şirket ayrıca HANA HOU adı altında dergiyi yoluların hizmetine sunmaktadır.