Menüsü

Juneyao Airlines

En uygun Juneyao Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Juneyao Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Juneyao Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Juneyao Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Juneyao Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Juneyao Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Juneyao Airlines

Juneyao Airlines

Juneyao Airlines Çin Halk Cumhuriyeti'nin en büyük kenti olan Şanghay merkezli bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi yurtiçi ve uluslararası noktalara havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 2005 yılında kurulmuş olan şirket faaliyetlerine 2006 yılında başlamıştır. Juneyao Airlines  Çin, Japonya, Güney Kore ve Tayland ülkelerine olmak üzere 70 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj limiti farklı rezervasyon seçeneklerine bağlı olarak değişmektedir. First class sınıfı için 40kg, Business sınıfı için 30kg ve Economy sınıfı için  20kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı sınırlaması ise 20cm x 40cm x 55cm boyutlarında olmak kaydı ile 7 kg olarak ifade edilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Juneyao Airlines müşterilerine First class,  Business  ve Economy  sınıflarından oluşmakta olan değişik rezervesyon seçenekleri  ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirket müşterilerine online check-in hizmeti vermektedir.

Filo

Juneyao Airlines havayolu şirketinin uçak filosu 41 adet Airbus A320-200 ve 15 adet Airbus A321-200 uçaklarından oluşmaktadır.

Şanghay Pudong Uluslararası Havalimanı

Şanghay Pudong Uluslararası Havalimanı Çin'in Şanghay şehrine hizmet veren uluslararası havalimanı. Şehir merkezine yaklaşık 30 km. mesafede bulunam havalimanı, Çin'in yanı sıra Güneydoğu Asya'nın en işlek havalimanlarından biridir. Pudong Uluslararası Havalimanı, 2015 yılında toplam 60,098,073 yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Pudong Havalimanı, iki tarafında dört paralel pistle çevrili iki ana yolcu terminaline sahiptir. 2019 yılında bitmesi planlana uydu terminali ile 3 terminalden oluşacak olan havalimanının yolcu kapasitesi 60 milyondan 80 milyona ulaşacaktır. havalimanına ulaşım tren, metro, toplu taşıma araçları ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon sınıfları için ayrı olarak hazırlanmış bir yemek hizmeti sunmaktadır. Şirket ayrıca yolcularına uçağın kalkış saatine 24 saat kalana kadar özel yemek siparişi vermelerine imkan sağlamaktadır.

Ek Hizmetler

Juneyao Airlines müşterilerine yolculuklarında kolaylık sağlamak adına e-bilet hizmeti sunmaktadır.