Menüsü

Aurora

En uygun Aurora uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Aurora havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Aurora ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Aurora havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Aurora havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Aurora uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Aurora

Aurora

Aurora havayolu şirketi 2013 yılının Kasım ayında kurulmuş Rusya havayolu şirketidir. Aurora Aeroflot şirketi ile ortak olarak faaliyet göstermektedir. Ağustos 2016 itibariyle Aurora şirketi, yolcu taşımacılığında Rusya'nın en büyük on büyük havayolu arasında yer almaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen limiti farklı rezervasyon sınıflarına bağlı olarak kayıtlı bagaj için 1 veya 2 adet ile 23 ve 32 kg olacak şekilde belirlenmiştir. Kabin bagajı sınırlaması da 10 ve 15  kg olarak  belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Aurora şirketi müşterilerine Economy ve Business sınıflarından oluşmakta olan iki ayrı rezervesyon seçeneği  ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sağlamaktadır. Online check-in hizmetleri uçağın kalkışına 24 saat kala başlayıp, uçağın kalkışına 3 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Aurora şirketi Airbus A319-100, Bombardier Dash 8-100, Bombardier Dash 8-200, Bombardier Dash 8-300, Bombardier Dash 8-400 ve de Havilland Canada DHC-6-400 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermektedir.

Khabarovsk Novy Havaalanı

Khabarovsk Novy Uzak Doğu Rusya'da Rusya Federasyonu'nun Çin Halk Cumhuriyeti sınırına yaklaşık 30 km uzaklıkta bir şehir olan Khabarovsk'ta hizmet veren bir havalimanıdır. Havalimanı tek bir terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılında havalimanı 1,821,694 yolcuyu ağırlamıştır. Bu rakamlara bakıldığında havalimanı yolcu trafiği bakımından yoğun değildir. Havalimanına ulaşım genel olarak otobüsler ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemekler

Aurora çocuk yemekleri, bebek maması, dini yemekler, glutensiz yemekler, diyabetik yemekler, az yağlı yemekler v.s gibi oldukça bol seçeneklernden oluşan bir yemek hizmet sunmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi devamlı müşterilerine her bir uçuş için mil veya puanı toplamalarına olanak sağlayan bir bonus programı sunmaktadır. Biriken puanlar ile ücretsiz veya indirimli bilet satın alabilme ve hizmet sınıfını (ekonomiden business) yükseltebilme olanağı sunmaktadır.