Menüsü

Berjaya Air

En uygun Berjaya Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Berjaya Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Berjaya Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Berjaya Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Berjaya Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Berjaya Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Berjaya Air

Berjaya Air

Berjaya Air  1989 yılında kurulmuş bir Malezya havayolu şirketidir.  Berjaya Air yurtiçine tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemektedir. Şirketin işlevi ve ticari merkezi Sultan Abdul Aziz Shah Havalimanı'nda yer almaktadır. Havayolu şirketi 3'ü yurtiçine ve 1'i de Sİngapur'a olmak üzere 4 ayrı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti sadece 10 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Berjaya Air  şirketi müşterilerine tek bir rezervasyon sınıfından oluşmakta olan havayolu ulaşımı hizmeti vermektedir.  

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır. 

Filo

Berjaya Air  şirketinin filosu 3 adet Bombardier Dash 7-100 uçaklarından oluşmaktadır.

Sultan Abdülaziz Şah Havalimanı

Sultan Abdülaziz Şah Havalimanı Malezya'da, Batı Malezya'nın bölgesinin batısında eyalet olan Selangor'daki Subang yerleşim yerinde yer almaktadır. Havalimanı resmi olarak 30 Ağustos 1965  yılında yolcuların hizmetina açılmıştır. Havalimanı 2 terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılından elde edilen verilerine göre 3,059,144 yolcuya hizmet sunmuştur. Havalimanına ulaşım taksiler ve otobüser aracılığı ile sağlanmaktadır

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur.