Menüsü

Japan Airlines

En uygun Japan Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Japan Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Japan Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Japan Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Japan Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Japan Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Japan Airlines

Japan Airlines

Japan Airlines 1951 yılında kurulmuş ve merkezi Tokyo’da bulunan bir havayolu şirletidir. Dünya çapında 35 ülkede 220 hedefe kargo hizmeti vermektedir. Japan Airlines dünyanın en büyük üçüncü havayolu şirketi ve yolcu taşımacılığı bakımından ise  en büyük altıncı havayolu şirketidir. Japan Airlines  Asya, Amerika, Avrupa ve Okyanusa 33 uluslararası hedeflere hizmet vermektedir.

Bagaj

Japan Airlines şirketinin belirledigi kabin  bagaji 1 adet olmak üzere 10 kg  olarak belirlenmiştir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti First ve Business sınıfları için 32  kg olup Premium ve Ekonomi sınıfları için ise 23 kg dan ibarettir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Japan Airlines  Havayolu şirketi müşterilerine Ekonomy, Class J ve Firs sınıflarından oluşmakta olan  rezervasyon  seçenekleri sunmaktadır.

Online check-in

Japan Airlines yolcularına birçok şirket tarafından uygulanmakta olan web check-in hizmetini de  sunmaktadır. Web check-in hizmeti uçağın kalkışından 72 saat önce başlayıp 1 saat kalana kadar devam etmektedir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Airbus ve Boeing uçaklarında  oluşur ve toplamda 174  adettir.

Haneda Uluslararası Havalimanı

Haneda uluslar arası havaalanı Tokyo’ya hizmet veren uluslararası havalimanı 1967 yılında kurulmuştur. Tokyo’da en işlek havaalanlarından birisidir ve dünyada dördüncü sırada yer almakdadır. Tokyo’ya yaklaşık olarak 14 km mesafede bulunur. 2014 yılının verilerine göre havaalanı toplam 72,826,862 yolcu ağırlamıştır.

daha fazla bilgi

Yemek

Japan Airlines müştrilerine seçilen farklı rezervasyon sınıflarına bağlı olarka farklı yemek hizmeti sunmaktadır. First ve Business sınıflarında yolculara restoran havasında ve her yolcunun ağız tadına uygun yemek seçenekler sunulmaktadır.  Ekonomy sınıflarında ise sınırlı bir yemek listesinin yanı sıra paket gıdalar ve içecekler yer almaktadır.

Ek hizmetler

Şirket yolcularına uçuşları boyunca keyifli zaman geçirebilemeleri ve yolculuklarının nasıl geçtiğini anlamamaları adına oyunların, videoların ve müziklerin yer aldığı bir eğelence paketi sunmaktadır. Ayrıca uçuş boyunca yolcuların hizmetine kablosuz internet de sunulmaktadır.