Menüsü

Cambodia Angkor Air

Advertisement

En uygun Cambodia Angkor Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Cambodia Angkor Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Cambodia Angkor Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Cambodia Angkor Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Cambodia Angkor Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Cambodia Angkor Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Cambodia Angkor Air

Cambodia Angkor Air

Cambodia Angkor Air Kamboçyan'ın ulusal bayrak taşıyıcısıdır. Havayolu şiketinin ana merkezi Penh'deki Phnom'da bulunmaktadır. Havayolu şirketi 28 Temmuz 2009'da hem Kamboçya Hükümeti hem de Vietnam Havayolları tarafından 100 milyon dolarlık bir başlangıç sermayesi ile kurulmuştur .Şirket Kamboçya'ya olmak üzere yurtiçine düzenlediği uçak seferlerinin yanı sıra Çin,Vietnam ve Güney Kore gibi ülkelere de havayolu hizmeti vermektedir. Şirket ayrıca kargo hizmeti de sunmaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti kayıtlı bagaj için  20 kg olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı için izin verilen limit ise 7 kg olarak belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Promotion, Promotion Saver, Economy Flex, Premium Economy sınıflarından oluşan rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

Cambodia Angkor Air yolcularına online check-in hizmeti vermemektedir. 

Filo

Cambodia Angkor Air'ın uçak filosu 2 adet Airbus A320-200, 2 adet Airbus A321-200 ve 3 adet ATR 72-500 uçaklarından oluşmaktadır. 

Phom Penh Uluslararası Havalimanı

Phnom Penh Uluslararası Havaalanı 400 hektarlık arazi içeren Kamboçya'daki en büyük havalimanıdır. Ülkenin başkenti Phnom Penh'in batısında 10 kilometre uzağında yer almaktadır.Havalimanı iki terminal binasına sahiptir - biri uluslararası, diğeri yurtiçi operasyonlar için kullanılmaktadır. Son zamanlarda, VIP hizmeti için yeni bir tesis eklenmiştir. Uluslararası terminalin 2003 yılında inşa ettiği 5 hava köprüsü bulunmaktadır. Havalimanı'nın yolcu kapasitesi yılda 2 milyon kişidir. Havalimanı  2016 yılının verilerine göre 3.388.553 yolcuyu ağırlamıştır. 

Yemek

Havayolu şirketi tarafından sunulan yemek hizmeti oldukça zengin bir menüye sahiptir. Şirket yolcuların istekleri ve damak zevkleri doğrultusunda bir yemek hizmeti sunmaktadır.  Hasta yolcular için sağlıklı yemekler,çocuklara özel yemekler, farklı dinlere mensup yolcular için özel yemeklerin yer aldı oldukça zengin yemek çeşitleri bulunmaktadır.

Ek hizmetler

Cambodia Angkor Air müşterilerine şirketin kendisine ait Angkor dergisini yolcuları ile paylaşmaktadır.