Menüsü

ASKY Airlines

En uygun ASKY Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ ASKY Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ ASKY Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

ASKY Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

ASKY Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ ASKY Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about ASKY Airlines

ASKY Airlines

ASKY Airlines 2008 yılında Batı Afrika hükümetlerin girişimiyle kurulmuş bir yolcu havayolu şirketidir. Havayolu şirketinin merkezi ofisi Afrika kitasinda bulunan Togonun başkenti Lome’de bulunmaktadır. ASKY Airlines Batı ve Orta Afrika’ya olmak üzere 20 civarında noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır.
 

Bagaj

ASKY Airlines şirketinin belirlediği kayıtlı bagaj sınırlaması Ekonomi sınıf yolcuları ve Business sınıfı yolculari için 30 kg ve 40kg ağırlığında ve 1 adet olarak belirlenmiştir. Ekonomi sınıfı yolcuları için belirlenen kabin bagajı sınırlaması 7 kg ve 1 adet olarak belirtilirken, Business sınıfı yolcuları için ise 10 kg olarak belirlenmiştir. Fazla bagaj için ekstra ücret ödeme gerekmektedir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

ASKY Airlines müşterilerine Business ve Ekonomi sınıflarından  oluşan iki farklı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

ASKY Airlines yolcularına şu aşamada online check-in hizmeti sunmaktadır. Havalimanından yapılan check-in işlemleri uçağın kalkışına 45 dakika kalana  kadar devam etmektedir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 3 adet Boeing 737-800, 4 adet Bombarddier Dash8Q400 ve 1 adet Boeing 737-800 8 adet uçaklardan oluşmaktadır. 

Lome Havaalanı

Diğer adı Gnassingbé Eyadéma olan havalimanı Afrika kitasinda bulunan Togo’nun başkenti Lome’de yer almaktadır. Havalimanı şehir merkezinin 5 km kuzeydoğusunda bulunmaktadır. Havalimanı ilk olarak hizmete açıldığında Lomé–Tokoin Havalimanı olarak hizmete açılmıştır. 2005 yılında gerçekleştirilen isim değişikliği ile havalimanına ülkenin 1967 ile hayatını kaybettiği 2005 yılına devlet başkanlığını yürütmüş olan Gnassingbé Eyadéma'nin ismi verilmiştir Havalimamı 3 km pist uzunluğuna sahiptir. Lome Havaalani yolcu kapasitesi yaklasik 700.000 e yakindir. 2009 yılı verilerine bakıldığında havaalani 241.079 yolcuya hizmet vermiştir. 

daha fazla bilgi

Yemek

Havayolu şirketinin yemek hizmeti rezervasyon sınıfları ile yakından alakalıdır ve farklık gözlenmektedir. Şirket Business sınıfı yolcularına uçakta ilk olarak  hoşgeldiniz içeceği sunmaktadır. Sunulan yemekler gurme mutfağında özenle pişirilip servis edilmektedir. Ekonomi sınıfı yolcularına ise içinde kahvaltı, öğle yemeği, aperatifler, akşam yemeği, sıcak ve soğuk içeceklerin yer aldığı bir yemek hizmeti bulunmaktadır. 

Ek hizmetler

ASKY Airlines yolcularına yolculukları boyunca daha keyifli ve konforlı bir uçuş deneyimi yaşayabilmeleri adına gereken hizmeti sunmaktadır. Yolcu koltukları hamak şeklinde tasarlanmış, yün battaniye ve yastıklar ile yolcuların rahatlarını sağlamak amaçlanmıştır. Çeşitli dergi ve gazeteler de yolcuların hizmetine sunulmuştur.