Menü

MAP Linhas Aéreas

En uygun MAP Linhas Aéreas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

MAP Linhas Aéreas

MAP Linhas Aéreas Brezilya'nin kuzeyinde bir kenti Manaus’ta faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir. MAP Linhas Aéreas 2011 yılıdna kurulmuş ve uçak seferlerine 2012 yılında başlamıştır. Havayolu şirketi yurtiçine olmak üzere düzenli ve düzensiz charter uçuşlar düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj kayıtlı bagajlar için 1 adet ve 23 kg olarak belirtilmiştir . Kabin bagajı için ise belirlenen bagaj limitleri ise 1 adet olmak üzere 5 kg ağırlığında ve 35x55x25 cm boyutlarında olmak durumundadır. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına Basic, Flex  ve Super Flex  tarifelerinden oluşan rezervasyon sınıfları ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

Online check- in

MAP Linhas Aéreas müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmakta olup uçağın kalkışına 2 saat kala başlamaktadır.  

Filo

MAP Linhas Aéreas 2 adet ATR 42 ve 3 adet ATR 72  uçaklarından oluşan filosu  ile müşterilerine havayolu hizmeti  sağlamaktadır. 

Eduardo Gomes Uluslararası Havalimanı

Eduardo Gomes Brezilya'nin kenti Manaus’ta hizmet veren ana havaalanıdır. Havalimanı 31 Mart 1976 tarihinde resmi olarak faaliyete başladı. İlk olarak Manaus Süpersonik Airport ismi verilmesi planlanan havalimanına son olarak alınan karar neticesinde Eduardo Gomes olarak değiştirildi. Havalimanı 3 Terminali ile hizmet vermektedir. Terminl 1 iç ve dış hatlar olmak üzere genel havacılık hizmet vermektedir. Terminal 2 de yolcular için kullanılır iken, Terminal 3 kargo hizmeti için için kullanılmkatadır. 2013 yılı verilerine göre havalimanı toplam 3,077,077 yolcuyu ağırlamıştır. 

Yemek

Havaylu şirketinin sunduğu yemek hizmeti seçilen rezervasyon sınıfına bağlı olarak gerçekleşmekte olmasına karşın zengin yemek seçenekleri yer almamaktadır.