Menüsü

Air Madagascar

En uygun Air Madagascar uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Madagascar havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Madagascar ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Madagascar havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Madagascar havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Madagascar uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Madagascar

Air Madagascar

Madagaskar’ın ulusal havayolu şirketi olan Air Madagascar, Asya, Avrupa (sadece Marsilya ve Paris Charles de Gaulle) ve Afrika uçuş gerçekleştirmektedir. Yurt içi uçuş noktası 30 destinasyondan fazladır. Son yıllarda, havayolu başarısız özelleştirme tedbirlerinin konusu olmuştur. Şu anda Madagaskar Hükümeti tarafından çoğunluğuna sahiptir. Dünya çapında 47 destinasyona yolcu ve kargo uçuşları gerçekleştirmektedir. Şirketin ticari işletme merkezi Ivato Uluslararası havalimanıdır.

Bagaj

Ekonomi  Kayıtlı bagaj Kabin bagajı
 L + W + H = 158CM L + W + H=115CM
 2/ 23 kg her biri 1/  12kg 
Uzun  mesafeli uçuşlarda 1/23 kg 1 / 8 kg
Bölgesel 1 adet/10 kg kadar 1 adet/ 5 kg
Domestic 1 Ad/ 23 kg  
Premium class:    
Uzun  mesafeli uçuşlarda 2 ad/ 23 kg 2/ 18 kg
Bölgesel 2 ad/ 23 kg 1/10 kg
Domestic 1/ 23 kg 1/ 8 kg
Business Class    
Uzun  mesafeli uçuşlarda 2 ad/ 32kg 2/ 18 kg
Bölgesel 2 ad/ 32kg 1/ 10 kg
Domestic 1 ad/ 32 kg 

Rezervasyon sınıfları

Air Madagascar havayolu yolcularına 3 farklı rezervasyon sınıfı sunmaktadır- ekonomi, premium, business.
Seyahatinizi daha eğlenceli hale dönüştürmek için, ekonomi sınıfı ayrıca her yolcuya 10.44 boyutunda koltuk ekranı sağlamaktadır. Talep üzerine filmler, geniş müzik seçeneği, çeşitli oyunlar ve gündelik aktiviteler yolculuğunuz süresince size keyifli bir uçuş gerçekleştirebilmeniz için eklenmiştir. Uçağımızdaki dergimiz her iki ayda bir yayınlanmaktadır. Dergi içerisinde bulunan ürünler uçuş sırasında satışa sunulmaktadır. Uçuşumuzdaki alışveriş sayesinde evinize birkaç hediyelik eşya satın alabilirsiniz. Vanilya sınıfı, 123 derece yatabilen, 3/3/3 şeklinde yapılandırılmış 21 tane koltuktan oluşmaktadır. Vanilya sınıfının koltukları, Ekonomi sınıfına göre daha fazla yatabilmektedir. Vanilya sınıfının koltuklar arası boşluğu 98 santimetredir. (Ekonomi sınıfında ise 81 santimetre.) Kişisel servis eşliğinde, Air Madagascar Baobab service uçaktayken size yüksek konfor sağlamaktadır. Air Madagascar'ın A340-300 uçağındaki business sınıfı, Hint Okyanusundaki en iyi business sınıflarından bir tanesidir. Koltuk yatağı uyuma pozisyonu için çok konforludur. Kabinde 16/9 15'' geniş ekran mevcuttur. Uzun menzilli uçuşumuzda bagaj hakkınız 2 bagaj, 32 kilo ve kabinde 2 bagaj, 18 kilodur.

Online check-in

Online check – in hizmeti henüz sunulmamaktadır.

Filo

Air Madagascar hava yolu filosu toplam 12 uçaktan oluşmaktadır. Bunlar - Airbus A340-300-2/ Boeing 737-800-1/ Boeing 737-300-1/ ATR72-600 (2)/ ATR42(2)/ ATR72-500(2)/ TWIN OTTER (2)/

Ivato International Airport

İvato UluslararasI HavaalanI Antananarivo merkezine yaklasik 16 km dedir. Havaalanı Avrupa, Asya ve Afrika arası çok sayıda uçuşlar gerçekleştirmektedir.
İvato International Airport (IATA: TNR, ICAO: FMMI) uyesidir.
Madagascar’ daki en buyuk havalimanı konumundadır. Ayrıca küçük pistler mevcut olup, özel hava yolu taşımacılığı için kullanılmaktadır. 
Havaalanında  bir adet açık restorant,  benzin istasyonu,  otopark ve kafe vardır.

Yemekler

Seçilen destinasyona ve rezervasyon sınıfına bağlı olarak Air Madagascar yolcularına yiyecek ve içecek ikramında bulunur. Uçuş saatine göre kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği ikram edilir.

Ek hizmetler

Air Madagaskar yolcularına Nomako adı altında yolcu programı sunar. İlgili program gerçekleştirien uçuş sayısına göre 4 aşamalıdır. Her yolcu seyahat ettikçe para puan biriktirebilir ve daha sonrasında çeşitli indirimlerden yararlanabilirler.