Menüsü

Xiamen Airlines

En uygun Xiamen Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Xiamen Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Xiamen Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Xiamen Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Xiamen Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Xiamen Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Xiamen Airlines

Xiamen Airlines

XiamenAir Havayolları, 1984 yılında Çin’de kurulmuştur. Fuzhou, Nanchang, Hangzhou, Tianjin, Changsha ve Beijing şehirlerinde ana ofisleri bulunmaktadır. 2015 yılında 23 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Asya, Avrupa, Avusturalya ve A.B.D. olmak üzere, 230 iç hat uçuşlar ve 60 uluslararası dış hat uçuşlar gerçekleştirmektedir. 2012 yılında SkyTeam birliğine katılmıştır. 

Bagaj

First Class: Maksimum 40 kg ağırlığında ki check-in bagajı ve toplamda 2 parça her biri maksimum 5 kg olan el bagajları kabul edilmektedir.

Business Class: Maksimum 30 kg ağırlığında ki check-in bagajı ve toplamda 2 parça her biri maksimum 5 kg olan el bagajları kabul edilmektedir.

Economy Class: Maksimum 20 kg ağırlığında ki check-in bagajı ve toplamda 1 parça maksimum 5 kg olan el bagajı kabul edilmektedir.
 

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

First Class, Business Class ve Economy Class sınıfları olarak 3 farklı olarak rezervasyon sınıfları bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçuştan 30 saat öncesinden 1 saat öncesine kadar hizmet vermektedir 

Filo

Temmuz 2016 itibariyle, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8, Boeing 757-200, Boeing 787-8 ve Boeing 787-9 modelleriyle toplamda 143 araçlık filosuyla hizmet vermektedir.

Xiamen Gaoqi Uluslararası Havaalanı

Xiamen Gaoqi Uluslararası Havaalanı, 1983 yılında Çin’in Fujian bölgesinde bulunan Xiamen adasının kuzeyinde kurulmuştur. 2014 yılında, 174.300 uçuşla 20 milyon yolcuya hizmet vermiştir.  17 iç hat ve 81 dış hat uçuşlarıyla toplamda dünya üzerinde ki 98 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. 157 farklı hava yolu şirketi havalimanında hizmet vermektedir. Havalimanında; Wi-Fi, turistik bahçeler, telefon, bagaj kayıp ve kaplama, araba kiralama, döviz bürosu, kafeterya, oteller, restoranlar, duty-free ve alış veriş mağazaları hizmet vermektedir.

Yemek

XiamenAir Havayolları, uçuş süresi ve varış noktasına bağlı olarak farklı yemek servisleri sunmaktadır. Genel olarak soğuk ve sıcak içecekler, atıştırmalık yiyecekler tüm uçuşlarda servis edilmektedir. Alerji, özel diyet ve vejetaryen yolcular, uçuştan önce yemek tercihi yapabilmektedirler.

Ek hizmetler

Egret Club uçuş programı ve üyeliğiyle, yolcular uçuş yaptıkça uçuş puanları kazanmaktadır. Uçuşlarda film, müzik, kulaklık ve TV programları yolculara hizmet vermektedir.