Menüsü

Air Mauritius

En uygun Air Mauritius uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Mauritius havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Mauritius ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Mauritius havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Mauritius havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Mauritius uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Mauritius

Air Mauritius

Air Mauritius Afrika ülkesi olan Mauritius Cumhuriyeti'nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. Air Mauritius 14 Haziran 1967 yılında kurulmuş olup, bu yıl 50. kuruluş yılına ulaşarak yarım asırlık bir geçmişe sahip havayolu şirketi konumunda olacaktır. Şirket Sahra Altı Afrika  bölgesinin en büyük havayolu şirketi olup Avrupa, Afrika ve Hint Okyanusu bölgeleri pazarında önemli bir yere sahiptir.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj sınırlaması farklı rezervasyon sınıflarına göre değişmektedir. Kabin bagajı için belirlenen sınırlama 7 kg olarak açıklanmıştır. Kayıtlı bagaj limiti ise uçulan güzergaha ve rezervasyon sınıflarına bağlı olarak 1 veya 2 adet olmak üzere 23 ile 32 kg arasında değişmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Air Mauritius müşterilerine Economy, Premium Economy ve Business sınıflarından oluşmuş rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermiştir.

Online check-in

Şirket yolcularına günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok havayolu şirketi tarafından sunulmakta olan online check-in hizmetini de yolcularına sunmaktadır. Online check-in işlemleri uçağın kalkış saatine 30 saat kala hizmete girip 2 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Air Mauritius  Airbus A319-100, Airbus A330-200, Airbus A340-300 ve ATR 72-500 uçaklarından oluşan filosu ile müşterilerine havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Sir Seewoosagur Ramgoolam Uluslararası Havalimanı

Sir Seewoosagur Ramgoolam Mauritius'ta yer hizmet veren uluslararası ana  havaalanıdır. Başkent Port Louis'nin 48 km güneydoğusunda bulunmaktadır. Havaalanı daha önce Plaisance Havaalanı olarak bilinmekteydi. Havalimanı bir terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılında 3,197,308 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanına ulaşım karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır. Havalimanında alışveriş noktaları, restoranlar ve kafeler yolcuların hizmetine sunulmuştur. Havalimanında spa hizmeti de verilmektedir.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kaliteli bir yemek hizmeti vermektedir. Yolcular için sunulan yemekler farklı damak tadına hitab  etmektedir. Şirlet yolcularına özel yemek siparişi imkanı da sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen yolcular bunu uçağın kalkışına 48 saat kalana kadar yapabilmektedir. 

Ek hizmetler

Air Mauritius  müşterilerine helikopter hizmeti de sunmaktadır.

Havaolu şirketi uçakta film izleme, müzik dinleme ve oyun oynama imkanı sunmaktadır. Şirket ayrıca yolcularına 'Islander' dergisini sunmaktadır.