Menüsü

Martinair

En uygun Martinair uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Martinair havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Martinair ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Martinair havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Martinair havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Martinair uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Martinair

Martinair

Martinair Air France–KLM şirketinin bir yan kuruluşu olan Amsterdam merkezli bir kargo şirketidir.  Martinair Martin Schröder tarafından 1958 yılında kurulmuştur. Şirket dünyanın dört bir yanına hava yoluyla çok çeşitli mal taşımaktadır. Martinair Cargo, ilaçlar, taze çiçek, sebze ve meyve gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin taşınmasında uzmanlaşmıştır. Uçuş sırasında sıcaklık ayarını en güzel şekilde ayarlaması neticesinde, ürünlerin mükemmel bir şekilde hedefe ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Martinair Cargo, hayvancılık taşımacılığı alanında mükemmel bir üne sahiptir. Şirket özellikle vahşi hayvan taşımacılğında uzmanlaşmıştır.  Aslanlar, kaplanlar veya nesli tükenmekte olan türlerin korunmasına yönelik programlar kapsamında düzenli olarak hayvan taşımacılığı gerçekleştirmektedir. 

Filo

Martinair Air şirketinin filosu 3 adet  Boeing 747-400ERF  ve 1 adet Boeing 747-400BCF uçaklarından oluşmuştur.

Amsterdam Schiphol Havalimanı

Amsterdam Schiphol Hollanda'nın başkenti Amsterdam'ın 9 km güneybatısında yer alan  ve dünya'nın en büyük havalimanlarından biridir. Yapımına 3 yılda 320 milyon Euro harcanmıştır. Yolcu sayısı bakımından Avrupa'nın üçüncü en yoğun havaalanıdır. Havalimanı tek uçlu bir konsept olarak inşa edilmiştir. Bir büyük terminali üç büyük kalkış salonuna ayrılmıştır. Geçtiğimiz 2016 yılında havalimanı 60 milyonunun üzerinde yolcuyu ağırlmamıştir. Havalimanı yolcularına birçok hizmet sunmatadır. Yemek yemek veya içmek isteyen yolcular için restoranlar,barlar ve kafeler, alışveriş yapmak isteyenler için market ve alışveriş nokaları, internette dolaşmak isteyenler için ücretis wifi hizmeti bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım demiryolu  ve karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır.