Menüsü

Nesma Airlines

En uygun Nesma Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Nesma Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Nesma Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Nesma Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Nesma Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Nesma Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Nesma Airlines

Nesma Airlines

Nesma Airlines  Suudi Arabistan'da faaliyet gösteren ve yurtiçine tarifeli uçak seferleri düzenleyen havayolu şirketidir. 2010 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi yurtiçi uçak sefererlerinin yanı sıra  Mısır'ın başkenti Kahire'ye olmak üzere yurtdışına seferler düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi yolcularına kabin bagajı için 45 x 35 x 15 cm boyutlarında olmak üzere 5 kg bir sınırlama getirmiştir. Kayıtlı bagaj için ise Economy sınıflarına 30 kg ve Business sınıflarına 40 kg limit belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Nesma Airlines şirketi müşterilerine Economy ve Business sınıflarında oluşan bir havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi son yıllarda hızlı yaygınlaşan online check-in işlemini yolcularının hizmetine sunmaktadır. Şirket yolcuları online check-in işlemlerini uçağın kalkışından 24 saat öncesinden 2 saat kalana kadarki zaman zarfı içinde yapabileceklerdir.

Filo

Nesma Airlines şirketinin uçak filosu Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A321-200 ve ATR 72-600 uçaklarından oluşmaktadır.

Kral Abdulaziz Uluslararası Havalimanı

Havalimanı Suudi Arabistan'da, başkenti Riyad'dan sonra gelen ikinci büyük şehi Cidde’nin 19 km kuzeyinde yer almaktadır. Havalimanı 1981 yılında açılmış ve Kral Abdulaziz ismini almıştır. havalimanı Suudi Arabistan’ın işlek ve 3. en büyük havalimanıdır. Havalimanında Mekke'ye gidiş için hacılara özel bir terminal bulunmaktadır. Bu terminal 80 bin yolcu kapasitesine sahiptir. Bunun yanı sıra havalimanı kuzey ve güney terminalleri ile hizmet vermektedir. 2015 yılı verilerine göre havalimanı 30 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanına ulaşım karayolundan sağlanmaktadır.

Yemek

Nesma Havayolları uçuş sırasında ücretsiz sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra atıştırmalıklar içeren içeren bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine seyahatleri esnasında yanlarında evcil hayvanlarını da götürebilmelerine olanak sağlamaktadır.