Menüsü

Air Macau

En uygun Air Macau uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Macau havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Macau ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Macau havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Macau havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Macau uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Macau

Air Macau

Air Macau Çin Halk Cumhuriyeti'ne bağlı özel yönetim bölgesi Macau'da faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir. Air Macau Çin, Japonya, Güney Kore, Tayland, Tayvan ve Vietnam'a olmak üzere 20'nin üzerinde noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. 2014 yılı verilerine göre şirket 2 milyonun üzerinde yolcu taşımıştır.

Bagaj

Air Macau tarafından belirlenen bagaj limiti Economy sınıfı için  20 kg,  Business  sınıfları için ise 30 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı ise 56 cm x 36 cm x 23 cm boyutlarında ve 7 kg olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Şirket müşterilerine Economy ve Business sınıflarından oluşmakta olan iki ayrı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Air Macau yolcularına online check-in hizmeti vermektedir. Online check-in işlemleri uçağın kalkışından birgün öncesinde saat 14,00'te başlayıp uçağın kalkışına 2 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Airbus A319-100, Airbus A320-200 ve Airbus A321-200 uçaklarından oluşmaktadır. 

Makao Uluslararası Havalimanı

Makao Uluslararası Havalimanı Makao'da yer alan bir havalimanıdır. Havalimanı Taipa Adası'nın doğusunda bir yapay ada üzerinde yer almaktadır. Makao Uluslararası Havalimanı 9 Eylül 1995 tarihinde açılmştır. Havalimanı bir ana terminal ile hizmet vermektedir. Havalimanı 2015 yılında 5,831,459 yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanına ulaşım deniz, hava, karayolu ve demiryolu üzerinden sağlanmaktadır. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına uçakta alışveriş imkanı sağlamaktadır. Şirket  takılar, aksesuarlar ve parfümlerden oluşan bir katalog sunmaktadır.