Menüsü

Boliviana de Aviación

En uygun Boliviana de Aviación uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Boliviana de Aviación

Kısaca BoA olarak bilinen Boliviana de Aviación Bolivya'da faaliyet gösteren havayolu şirketidir. 24 Ekim 2007 yılında kurulmuş olan şirket 5 farklı ülkede 13 destinasyona uçak seferleri düzenlemektedir. BoA  filo büyüklüğü ve yolcu sayısı bakımından Bolivya'nın en büyük havayolu şirketidir.

Bagaj

Havayolu şirketinin müşterilerine kabin bagajı olarak 55 cm x 25 cm x 35 cm boyutlarında  olacak şekilde farklı destinasyonlara göre 5,7 veya 10 kg olarak belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj için ise izin verilen sınırlama en fazla 32 kg olarak izin verilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

BoA yolcularına sadece Economy sınıfından oluşmakta olan tek bir rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket yolcularına web check-in hizmeti sunmaktadır. Web check-in işlemleri uçağın kalkışından 48 saat öncesinden 3 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

BoA şirketi yolcularına Boeing 737-300, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 767-300ER ve Bombardier CRJ200 uçaklarından oluşan filosu hizmet vermektedir. 

Viru Viru Uluslararası Havalimanı

Viru Viru Bolivya'da hizmet veren ve ülkenin en büyük uluslararası havaalanıdır. Havalimanı bir ana terminalde oluşmaktadır. 2015 yılından alınan bilgilere göre havalimanı    2,384,746 yolcuyu ağırlamıştır. Bu istatiksel bilgilere göre havalimanındaki yolcu trafiğinin yoğun olmadığını göstermektedir. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak karayolu vasıtaları ile sağlanmakrtadır.  

Yemek

Havayolu şirketi yemek menüsünü berlerken müşterilerinin sağlıklarını da göz önünde bulundurarak hazırlamıştır.  Menüde diyabet karşıtı yemekler ve meyveler bulunmaktadır.  Şirketi yolcualrına ayrıca özel yemek siparişi verme olanağı sunmaktadır. Bunu yapmak isteyen yolcular uçağın kalkışından 48 saat öncesine kadar özel yemek siparişi verebilmektedirler. 

Ek hizmetler

BoA şirketi müşterilerine yanlarında evcil hayvanlarını da götürebilmelerine olanak sağlamaktadır.