Menüsü

Boliviana de Aviación

En uygun Boliviana de Aviación uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Boliviana de Aviación havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Boliviana de Aviación ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Boliviana de Aviación havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Boliviana de Aviación havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Boliviana de Aviación uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Boliviana de Aviación

Boliviana de Aviación

Kısaca BoA olarak bilinen Boliviana de Aviación Bolivya'da faaliyet gösteren havayolu şirketidir. 24 Ekim 2007 yılında kurulmuş olan şirket 5 farklı ülkede 13 destinasyona uçak seferleri düzenlemektedir. BoA  filo büyüklüğü ve yolcu sayısı bakımından Bolivya'nın en büyük havayolu şirketidir.

Bagaj

Havayolu şirketinin müşterilerine kabin bagajı olarak 55 cm x 25 cm x 35 cm boyutlarında  olacak şekilde farklı destinasyonlara göre 5,7 veya 10 kg olarak belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj için ise izin verilen sınırlama en fazla 32 kg olarak izin verilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

BoA yolcularına sadece Economy sınıfından oluşmakta olan tek bir rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket yolcularına web check-in hizmeti sunmaktadır. Web check-in işlemleri uçağın kalkışından 48 saat öncesinden 3 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

BoA şirketi yolcularına Boeing 737-300, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 767-300ER ve Bombardier CRJ200 uçaklarından oluşan filosu hizmet vermektedir. 

Viru Viru Uluslararası Havalimanı

Viru Viru Bolivya'da hizmet veren ve ülkenin en büyük uluslararası havaalanıdır. Havalimanı bir ana terminalde oluşmaktadır. 2015 yılından alınan bilgilere göre havalimanı    2,384,746 yolcuyu ağırlamıştır. Bu istatiksel bilgilere göre havalimanındaki yolcu trafiğinin yoğun olmadığını göstermektedir. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak karayolu vasıtaları ile sağlanmakrtadır.  

Yemek

Havayolu şirketi yemek menüsünü berlerken müşterilerinin sağlıklarını da göz önünde bulundurarak hazırlamıştır.  Menüde diyabet karşıtı yemekler ve meyveler bulunmaktadır.  Şirketi yolcualrına ayrıca özel yemek siparişi verme olanağı sunmaktadır. Bunu yapmak isteyen yolcular uçağın kalkışından 48 saat öncesine kadar özel yemek siparişi verebilmektedirler. 

Ek hizmetler

BoA şirketi müşterilerine yanlarında evcil hayvanlarını da götürebilmelerine olanak sağlamaktadır.