Menüsü

Croatia Airlines

En uygun Croatia Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Croatia Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Croatia Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Croatia Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Croatia Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Croatia Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Croatia Airlines

Croatia Airlines

Croatia Havayolları, 1989 yılında Hırvatistan’ın başkenti olan Zagreb de kurulmuştur. 2004 yılından beri Star Alliance üyesidir. 2015 yılında 1 milyondan fazla yolcuya hizmet vermiştir. Birçok Avrupa ülkesine sürekli olarak uçuşlar gerçekleştirmektedir. Anlaşmalı olduğu 14 farklı havayolu şirketiyle de dünya üzerindeki birçok noktaya bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir. 

Bagaj

Ekonomi Sınıfı: 1 parça, maksimum 23 kg olan bagajlar check-in bagajı olarak ücretsiz olarak kabul edilmektedir ve 1 parça maksimum 8 kg ağırlığında ki el bagajları kabine kabul edilmektedir.

Business Sınıfı: 2 parça, her biri maksimum 32 kg ağırlığında ki bagajlar check-in bagajı olarak ücretsiz olarak kabul edilmektedir ve 2 parça her biri maksimum 8 kg ağırlığında ki el bagajları kabine kabul edilmektedir.


Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Business Class ve Ekonomi Class olmak üzere 2 tür rezervasyon sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Uçuş saatinin 36 saat öncesinden, 1 saat öncesine kadar olan sürede online check-in hizmeti vermektedir. 

Filo

2016 Ağustos ayı itibariyle, A 320 – 2 adet A 319 – 4 adet ve Q 400 – 6 adet model uçaklarıyla toplamda 12 uçaklık filosu hizmet vermektedir.

Zagreb Havalimanı

Zagreb Havalimanı, 1909 yılında Hırvatistan’ın başkenti olan Zagreb de kurulmuştur. 1966 yılında geniş çaplı bir modernizasyon çalışmasıyla havaalanı geliştirilmiştir. Zagreb şehir merkezine uzaklığı 10 km dir. 2015 yılında 2.5 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Ağırlıklı olarak Avrupa içi uçuşlar için kullanılan havalimanından 25 farklı Avrupa ülkesine sürekli uçuşlar gerçekleştirilmektedir. 29 farklı havayolu şirketi havalimanında hizmet vermektedir. Havaalanında lounge salonları, oteller, restoran, kafeterya, Wi-Fi, duty-free mağazaları, bankamatik ve döviz büroları ve alış veriş mağazaları hizmet vermektedir.

Yemek

Uçuşta sınıflara bağlı olarak farklı çeşitlerde ücretsiz yemek servisi bulunmaktadır. Business Class yolcuları için ana yemek, sıcak ve soğuk içecekler ve alkol servisi yapılmaktadır. Ekonomi sınıfı yolcular için sandviç, atıştırmalıklar, sıcak ve soğuk içecekler ikram edilmektedir.

Ek hizmetler

Uçuşlarda; Gazete, dergi, battaniye ve müzik hizmeti sunulmaktadır.