Menüsü

Asiana Airlines

En uygun Asiana Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Asiana Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Asiana Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Asiana Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Asiana Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Asiana Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Asiana Airlines

Asiana Airlines

Asiana Airlines, Kore Cumhuriyeti başkenti Seul merkezli havayolu şirketidir. 1988 yılında kurulup operasyonlara başlayan Asiana Airlines, Mart 2003'ten beri Star Alliance üyesidir. Aralık 2014 itibarı ile 24 ülkede 75 farklı noktaya uçuş gerçekleştiren Asiana Airlines, uçuşlarını Gimpo ile Incheon havalimanları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Bagaj

Asiana Airlines şirketinin belirlediği bagaj limitleri farklı destinasyona ve rezervasyon seçeneklerine bağlı olarak değişmektedir. Kabin bagajı sınırlaması First Class ve Business sınıfı yolcuları için 10 kg ağırlığında olmakla birlikte 2 adet olarak belirlenmiştir. Ekonomi sınıfı yolcuları için ise 10 kg ve 1 adet olarak açıklanmıştır. Tüm sınıflar için kayıtlı bagaj boyutunun toplamda 115 cm’yi geçmemesi gerekmektedir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti ise seçilen destinasyona ve rezervasyon sınıfına bağlı olarak 23 – 32 kg ağırlık aralılında, adet olarak ise 1-3 adet aralığındadır. 

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Asiana Airlines müşterilerine  First Suite Class, First Class, Business Smartium, Business  ve Economy Class sınıflarından  oluşan bes farklı  rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. Farklı rezervasyon seçeneği ile şirket  yolcuların  daha geniş bir  hizmet seçenekleri  sunmaktadır. 

Online check-in

Asiana Airlines yolcularına online check-in hizmetinden yararlanma olanağı sunmaktadır. Online check-in hizmeti seçilen destiansyona göre uçağın kalkışından 24 ile 48 öncesinde başlayıp, 1 saat kalana kadar devam etmektedir. 

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Airbus A320-200, airbus A321-100, airbus A321-200, airbus A321neo, airbus A350-800, airbus A350-900, airbus A350-1000, airbus A380-800, Boeing 747-400, Boeing 747-400M, Boeing 767-300, Boeing 747-400BDSF, Boeing 747-400F, Boeing 767-300ERF,Boeing 777-200ER, airbus adet A330-300 uçaklardan oluşmakta olup toplamda 83 adettir .

Incheon Uluslararası Havalimanı

Incheon Uluslararası Havalimanı Kore Cumhuriyeti'nin başkenti Seul'e hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 48 km batısına, deniz dolgusu ile elde edilmiş adacık üzerine inşa edilmiş olan havalimanı, 2015 yılında hizmet verdiği 49,281,420 yolcu sayısıyla ülkenin ve Güneydoğu Asya'nın bu alanda en işlek havalimanlarından biri olmuş durumdadır. Havaliamanı Terminal 1 veya Ana terminal olarak adlandırılan terimanali ve Terminal 2 olarak ifade edilen ikinci yolcu  termianalleri bulunmaktadır. Ayrıca A,B,C,AACT ve DHL Incheon Gatewa Kargo terminalleri bulunmaktadır. Havayoluna ulaşımda olukça farklı vasıta seçenekleri bulunmaktadır. Havalimanına gitmek iteyen yolcular otobüsler, taksiler, ,manyetik raylı tren, feribot bigi seçeneklerden birine seçebilmektedirler.

daha fazla bilgi

Yemek

Asiana Airlines  şirketi tarafından sunulan yemek  hizmeti de rezervasyon sınıfları ile bağlantılıdır. Şirketin yemek menüsünde sıcak ve soğuk yemekler, sıcak ve soğuk içecekler, şaraplar, Çevre dostu kahve ve yüksek kalitede çay v.s gibi yemekler yer almaktadır.  

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına uçuşları boyunca daha keyifli vakit geçirebilmeleri adına TV şovları, filmler ve belgesel izleyebilmlerina olanak sağlamaktadır. Ayrıca klasik müzik ile yolcularını rahatlatmayı amaçlar, oyun severler için ise farklı oyunlardan oluşan bir eğlence hizmeti sunmaktadır.Bunun yanı sıra yolculuk boyunca dinlenmek isteyen yolcular için yataklar yer almaktadır.