Menüsü

Air Peace

En uygun Air Peace uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Peace havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Peace ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Peace havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Peace havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Peace uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Peace

Air Peace

Aerolineas Sosa Orta Amerika'da bir demokratik cumhuriyeti olan Honduras'ın  La Ceiba şehri merkezli bir havayolu şirketdir. 1976  yılında kurulmuş olan havayolu şirketi yurtiçine ve yurtdışına olmak üzere tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerinin kabin bagajı sınırması olarak 7 kg, kayıtlı bagaj ağırlığına ise 23 kg sınırlaması  getirmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Aerolineas Sosa yolcularına tek bir rezervasyon sınıfı ile hizmet  vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine  online check-in  hizmeti sunmamaktadır. Check-in  işlemleri havalimanında yapılmaktadır.

Filo

Şirketin uçak filosu Let L-410 UVP, BAe Jetstream 31, Bombardier CRJ100ER, Saab 340B ve Britten-Norman Islander uçaklarından ibarettir.

Golosón Uluslararası Havalimanı

Golosón Uluslararası Havaalanı La Ceiba şehrinin batısında yer alaktadır. Havalimanı bir ana terminali ile yolculara hizmet vermektedir. Havalimanı yolcu trafiği bakımından oldukça düşük sayıya sahip bir havalimanıdır. Yıl içinde havalimanı yaklaşık 150 bin civarında yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak toplutaşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterileri yolculukları oldukça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır. 

Ek Hizmetler

Aerolineas Sosa  müşterilerine yolculukları esnasında 'Abordo' isimli bir dergi sunmaktadır.