Menüsü

Bangkok Airways

En uygun Bangkok Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Bangkok Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Bangkok Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Bangkok Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Bangkok Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Bangkok Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Bangkok Airways

Bangkok Airways

Bangkok Airways 1968 yılında kurulmuş Tayland'ın en büyük şehri ve başkenti Bangkok merkezli bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi Tayland, Bangladeş, Kamboçya, Çin, Hong Kong, Laos, Maldivler, Burma, Hindistan ve Singapur gibi ülkelere olmak üzere 27 ayrı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Bagaj

Bangkok Airways şirketinin belirlediği bagaj limitleri farklı rezervasyon sınıflarına ve destinasyona bağlı olarak değişmektedir. Havayolu şirketinin müşterilerine kayıtlı bagaj limiti için Ekonomi sınıfı için 20kg ve 1 adet, Business sınıfları için ise 30 kg ve 1 adet olarak izin verirken, yolcular ayrica yanlarında bisiklet, spor malzemeleri gibi özel eşyalarını da götürebilmektedirler.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Bangkok Airways müşterilerine Web Promotion, Web Saver ve Web Freedom  seçeneklerinden oluşmakta olan rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir. Farklı rezervasyon seçenekleri ile birlikte yolcılar daha geniş hizmetlerden yararlanabilme olanağına sahiptirler. 

Online check-in

Bangkok Airways yolcularına check-in işlemlerini havalimaından gerçekleitirebildikleri gibi, online veya mobile check-in seçeneklerini de kullanarak yapabilmektedirler. Online check-in işlemleri uçağın kalkışından 24 saat öncesinde hizmete girmekte ve 1 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu ve 11 adet  Airbus A319-100, 8 adet Airbus A320-200 ,8 adet  ATR 72-500  ve 2 adet ATR 72-600 uçaklarından oluşmaktadır

Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı

Havaalanı, Tayland'ın başkenti Bangkok'da bulunan iki havalimanından biridir. Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı dış hat uçuşları karşılamak için 26 Eylül 2006 tarihinde hizmete girmiştir. Ayrıca dünya'nın en uzun uçuş kontrol kulesinden birine sahip olan Suvarnabhumi Havalimanı Asya'nın en modern havalimanlarından biridir. Yapımına 4 milyar dolar harcanmıştır. Havaliamanı yolcu sayısı bakımından da oldukça yoğun bir havalimanadır. 2015 yılı verilerine bakıldığında 52,902,110 yolcu havalimanını kullanmıştır. Bunların 44,218,785’i yurtdışından gelen yolcular, 8,683,325’i ise yerli yolculardan oluşmaktadır.  Havalimanına ulaşım trenler, otobüsler ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır. 

daha fazla bilgi

Yemek

Bangkok Airways çok geniş bir yemek seçeneğinin yer aldığı bir yemek hizmeti sunmaktadır. Şirket yolcularına içinde Vejetaryen, Asya Vejetaryen Hindu, Baharatlı vejetaryen kombinasyonları,az tuzlu, deniz ürünlerinden hazırlanan yemekler, farklı din mensuplarına özel yemekler, çocuk yemekleri v.b birçok yemeğin bulunduğu bir hizmet sunmaktadır. Havaylu şirketi özellikle verdiği  yemek hizmeti ile müşterilerinin damak zevkine ve ihtiyaçlarına hitap etmektedir. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına şirket tarafından belirlenen kurllar çerçevesinde yanlarında evcil hayvanlarını da götürmelerine izin vermektedir.