JC International Airlines

En uygun JC International Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

JC International Airlines

Air Class Lineas Aereas bir Güney Amerika ülkesi olan Uruguay'ın başkenti, en önemli limanı ve en büyük kenti olan Montevideo'da hizmet veren bir havayolu şirketir. 1996 yılında kurulmuş olan şirket faaliyetlerine 1 yıl sonra başlamıştır. Havayolu şirketi Arjantin, Brezilya, Paraguay ve Şili'ye uçak seferleri düzenemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerinin belirlediği  bagaj sınırlaması hakkında detaylı bilgi rezervasyon esnasında belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Air Class Lineas Aereas müşterilerine Economy ve Business sınıflarından oluşmakta olan iki ayrı bir rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Air Class Lineas Aereas Embraer EMB 110P1 Bandeirante,  Fairchild SA227AC Metro III,  Boeing 727-214 ve  Boeing 727-214 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet göstermektedir.

Carrasco Uluslararası Havalimanı

Carrasco Havalimanı Uruguay'ın başkenti Montevideo'nun uluslararası havalimanıdır. Carrasco Havalimanı ayrıca  Uruguay'ın en büyük havalimanıdır. Montevideo şehir merkezine 19 km mesafede yer almaktadır. Havaalanı ana terminalden oluşan havalimanı 2015 yılında 1,671,234 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanında yolcularına para bozdurabilecekleri döviz büroları, araçlarını yıkatabilecekleri Eco oto yıkama yerleri bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur.