Menüsü

Bamboo Airways

En uygun Bamboo Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Bamboo Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Bamboo Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Bamboo Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Bamboo Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Bamboo Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Bamboo Airways

Bamboo Airways

Air Kyrgyzstan  Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te faaliyet gösteren ir havayolu şirketidir. 2001 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi yurtiçine ve yurtdışına olmak üzere  10 farklı destinasyona uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi tarafından belirlenmiş olan bagaj sınırlaması farklı destianasyona göre 25 veya 30 kg olarak değişmektedir. Kabin bagajı ise 20x30x40 cm boyutlarında ve 5 kg ağırlığında olmak durumundadır.

Rezervasyon sınıfları

Air Kyrgyzstan  şirketi müşterilerine Economy, Business ve First  olarak nitelendirilmiş üç farklı rezervasyon seçeneklerinden oluşan bir hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine şu aşamada online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Air Kyrgyzstan  şirketi yolcularına Boeing 737-300 ve Boeing 737-500 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermektedir.

Manas Uluslararası Havalimanı

Manas Kırgızistan'da başkent Bişkek'in 25 km kuzey batısında bulunan bir havalimanı. Havalimanı Kırgızistan'ın en büyük havalimanıdır. Havaliamanı 2007  yılında büyü bir yenileme tamirinden geçmiştir. Manas Havalimanına tek adet terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak karayolu ile sağlanmaktadır. 2012 yılı verilerine göre havalimanı 1,056,000 yolcuyu ağırlamıştır.

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine yolculukları esnasında müzik dinlemelerine ve video izlemelerine olanak sağlamaktadır.

Yemek

Air Kyrgyzstan yolcularına farklı rezervasyon seçeneklerine göre belirlenmiş bir yemek hizmeti sunmaktadır.