Menüsü

Lao Airlines

En uygun Lao Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Lao Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Lao Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Lao Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Lao Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Lao Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Lao Airlines

Lao Airlines

Lao Airlines Laos'un başkenti Vientiane'de hizmet veren bir havayolu şirketidir. Lao Airlines Laos'un ulusal havayolu şirketidir. Kamboçya, Çin, Tayland, Vietnam, Singapur ve Kore'ye olmak üzere yurtiçi ve yurtdışına uçak seferleri düzenlemektedir. 1976 yılında kurulmuş olan şirket 40 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi kabin bagajı sınırlamasını 30 cm x 60 cm x 18 cm boyutunda ve 7 kg ağırlığında olacak şekilde belirlemiştir. Kayıtlı bagaj sınırlaması Economy sınıfı için 20 kg, Business sınıfı için ise 30 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Lao Airlines yolcularına Economy ve Business sınıflarından oluşan iki rezervasyon seçeneğı sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına şu aşamada online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Lao Airlines  şirketinin filosu Airbus A320-200, ATR 72-500 ve ATR 72-600 uçaklarından ibarettir.  

Wattay Uluslararası Havalimanı

Wattay havalimanı Laos'taki az sayıdaki uluslararası havalimanlarından biridir. Başkent Vientiane şehir merkezinin 3 km  civarında bulunmaktadır. Havalimanı eski ve küçük bir iç terminal ile yeni bir uluslararası terminalden oluşmaktadır. Havalimanında restoran, alışveriş noktları, post ofisi, banka ve internet kafe bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Ek Hizmetler

Lao Airlines, tek başına yürümekte veya hareket etmede güçlük çeken yolculara tekerlekli sandalye hizmeti sunmaktadır.

Yemek

Lao Airlines  isten üzerine yolcularına vejetaryen yemekler sunmaktadır. Yoclular vejetaryen yemekleri uçağın kalkışına en az 48 saat kala talep edebilmektedirler.