Menüsü

Nepal Airlines

En uygun Nepal Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Nepal Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Nepal Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Nepal Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Nepal Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Nepal Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Nepal Airlines

Nepal Airlines

Nepal Airlines Nepal'in bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. Merkezi  Nepal cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehri Katmandu'da yer almaktadır. 1958 yılından bu yana faaliyet gösteren havayolu şirketi yarım asırı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket yurtiçi seferlerinin yanı sıra Tayland, Hindistan, Hong Kong, Katar, BAE ve Malezya gibi ülkelere de uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kabin bagajı sınırlaması olarak 7 kg belirlemiştir. Kayıtlı bagaj sınırlaması ise Economy sınıfı için 30 kg iken, farklı destinasyona göre 20 veya 25 kg olarak da değişmektedir. Business  sınıfı için ise kayıtlı bagaj sınırlaması 40 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Nepal Airlines şirketi yolcularına iki ayrı rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir. Bunlar Economy ve Business sınıflarından oluşmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketinin müşterilerine sunduğu hizmeltler arasında şu aşamada  online check-in hizmeti yer almamaktadır.

Filo

Nepal Airlines Airbus A320-200, Boeing 757-200, Boeing 757-200M, Xian MA-60,de Havilland Canada DHC-6 Twin Otter ve Harbin Y-12 uçaklarından oluşan ve toplamda 11 adet filosu ile hizmet vermektedir.

Tribhuvan Uluslararası Havaalanı

Tribhuvan Havaalanı  Katmandu'da, Nepal'in uluslararası bir havaalanı. Havaalanı Katmandu vadisinde, şehir merkezine yaklaşık altı kilometre mesafede yer almaktadır. Nepal'in tek uluslararası havaalanı olarak 1949 yılından beri hizmet vermektedir. Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere 2 terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılı verilerine göre havalimanı 3 milyonun üzerinde yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanına ulaşım genel olarak karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Şirket uçuşlarında yolcularına  taze, hijyenik ve sağlıklı bir menüden oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır. Yolcular rezervasyon sırasında sağlık  veya dini inançlar nedeni ile çok çeşitli özel yemekler talep edebilmektedirler. Şirket yolcularına ayrıca ücretsiz bar hizmeti de sunmaktadır. 

Ek hizmetler

Nepal Airlines yolcularına uçakta gündemi takip edebilecekleri güncel gazeteler sunmaktadır.