Menüsü

Aircalin

En uygun Aircalin uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Aircalin havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Aircalin ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Aircalin havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Aircalin havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Aircalin uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Aircalin

Aircalin

Air Calédonie International olarak da bilinen Aircalin Yeni Kaledonya’da hizmet veren bir Fransız havayolu şirketidir. Aircalin yurtiçine Wallis ve Futuna’ya ve Japonya dahil olmak üzere  Okyanusya ve Asya’ya havayolu hizmeti sunmaktadır. Havayolu şirketi 12 ayrı noktaya ulaşım sağlamaktadır. 

Bagaj

Aircalin şirketinin belirlediği bagaj limitleri yolcuların seçtikleri rezervasyon sınıflarına ve destinasyona göre  değişmektedir. Kayıtlı bagaj sınırlaması  Ekonomy sınıfı yolcuları için 23 kg olmakta olup farklı destinasyona göre 1 veya 2 adet olarak belirlenmiştir. Hibiscus (Business)  sınıfı yolcuları için ise 30 kg olmakta olup farklı destinasyona göre 1 veya 2 adet olarak ifade edilmiştir. Kabin bagajı limiti Ekonomy sınıfı yolcuları için bölgesel uçak seferlerinden 1 adet ve 7kg, uzun mesafe seferlerde 1 adet ve 12 kg olarak belirlenmiştir. Hibiscus  sınıflarında ise bölgesel uçak seferlerinden 1 adet ve 12kg, uzun mesafe seferlerde 1 adet ve 18 kg olarak açıklanlıştır. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine  Economy ve Hibiscus (Business)  sınıflarından  oluşan iki farklı  rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. Farklı rezervasyon seçeneği ile yolcular daha fazla hizmetten istifade etme seçeneğine sahiptirler. 

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti de sunmaktadır. Online check-in işlemleri uçağın kalkışından 30 saat öncesine kadar yolcuların hizmetindedir.

Filo

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti de sunarak hizmet vermektedir. Online check-in işlemleri uçağın kalkışından 30 saat öncesine kadar yolcuların hizmetindedir

La Tontouta Uluslararası Havalimanı

La Tontouta Yeni Kaledonya’nın ana uluslararası havaalanıdır. Paita belediyesinde hizmet veren havalimanı bölgenin en büyük şehri olan Nouméa’nın 52 km kuzeybatısında yer almaktadır. Havalimanı oldukça düşük sayıda yolcuya hizmet vermektedir. En son 2014 yılından alınan verilere göre yaklaşık 500 bin yolcuya hizmet vermiştir. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine oldukça kaliteli ve bol yemek seçeneklerinden oluşan bir menü ile hizmet vermektedir. Havayolu şirketinin yemek listesinde Bebek yemekleri - 2 yaşın kadar olan bebeklere özel mamalar, diyabetik yemek, Glutensiz yemek, Kosher yemeği, Düşük kalorili yemek, az tuzlu yemekler, müslümanlara özel yemekler, Vejetaryen yemekleri gibi oldukça çeşitli bir menü ile hizmet vermektedir. 

Ek hizmetler

Aircalin yolcuları seferleri boyunca uçakta müziklerin, videoların ve oyunların yanı sıra kablosuz internetin de yer aldığı bir eğlence paketi yer almaktadır.