Menüsü

SATA Air Acores

En uygun SATA Air Acores uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ SATA Air Acores havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ SATA Air Acores ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

SATA Air Acores havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

SATA Air Acores havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ SATA Air Acores uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about SATA Air Acores

SATA Air Acores

Sata Air Acores 1941 yılında Portekiz’e bağlı Acorez adalarındaki Ponta Delgada şehrina bağlı São Sebastião bçlgesinde kurulmuştur.  Sata Air şirketi tarifeli yolcu taşımacılığı, kargo ve posta hizmeti vermekte. Şirketin ama merkezi João Paulo II Havalimanı olmasına karşın, toplamda dört havalimanında faaliyet göstermektedir. Şirket Yurtiçi seferleri dışında Avrupa ve ABD’ye uçuş hizmet vermektedir. 

Bagaj

Bagaj limitleri rezervasyon sınıfına ve destinasyona  gore farklılık göstermektedir. Cabin bagajları için belirlenen limtiler 1 adet olmak üzere  55x40x20cm (115 cm) ve 8 kg olarak belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj için belirlenen limit ise 23 kg. İstisnai durumlarda kayıtlı bagaj üst limiti 45 kg olarak uygulanabilmekte. 

Rezervasyon sınıfı

Sata Air Acores müşterileri SATA Classic (Ekonomi) ve SATA Plus(Business)  olmak üzere iki ayrı rezervasyon sınıfı sunmakta. SATA Classic yani ekonomik reservasyon sınıfını tercih eden müşteriler oldukça düşük fiyata yolculuk yapma imkanına sahipler. Eğer havalanındaki Check-in işlemi sırasında öncelikli olmak istiyorsanız, havaalanındaki parkı ilk 24 saat ücretsiz kullanma imkanına sahip olmak istiyorsanız, daha fazla kayıtlı bagaj istiyorsanız, son derece konforlu uçak kabinlerinde oturmak, yolcu koltuğunuzu seçmek ve zengin yemek menüsüne sahip olmak istiyorsanız SATA Plus tam size gore. 

Online check- in

Sata Air Acores müşterilerine online check-in hizmeti de sunmaktadır. Online hizmeti uçağın kalkış saatinden 48 saat öncesinde aktif olurken, uçuşa 1 saat 15 dakika kala ise online check-in hizmeti sona ermektedir.  ABD’ye yolculuk yapacak olan yolcular için ise check-in hizmeti uçuşa 24 saat kala aktif olmaktadır. 

Filo

Sata Air 2 adet Bombardier Dash 8 Q200  ve 4 adet Bombardier Dash 8 Q400 olmak üzere toplamda 6 uçak filosu ile hizmet vermektedir. 

João Paulo II Havalimanı

João Paulo II Havalimanı 24 Ağustos 1969 yılında kurulmuştur. Havalimanı São Miguel adasında bulunmakadır. Ponta Delgada’ya sadece iki kilometre uzaklıklatadır.  1995 yılında yapılan terminal ile birlikte havalimanının yolcu kapasitesi de oldukça yükselmiştir. Şu anda havalimanın yılda 900 binin üzereinde yolcuyu ağırlayabilecek kapasiye sahip.  Havalimanı Sata Air Acores şirketinin de merkezi konumunda. 

Yemek

Sata Air müşterileri 1 saat 30 dakikaya kadar olan yolcuklarda hafif yemek ve içicek hizmerinden faydalanabilirler. Business sınıfında yolculuk yapan yolcuların ise çok daha zengin bir menüsü bulunmakta. 

Ek hizmetler

Sata Air müşterilerine ek hizmet olarak mobile check-in imkanı sunmaktatır. Smartphone kullanan yolcuların sadece 5 adımda yapabilecekleri mobile check-in sayesinde yolculuk oldukça kolay hale gelmektedir. Mobile check-in hizmetinden faydalanmak isteyen yolcular bunu  uçuşa 72 saat kala yapabilmekteler. 

Bunun yanı sıra yolcular uçuşları boyunca Azorean Spirit dergisini inceleyerek uçuş vaktinin daha hızlı geçmesini sağlayabilirler. Azorean Spirit dergisi aylık olarak çıkmakta ve zengin içeriği ile yolcuların hizmetine sunulmakta.