Menüsü

Singapore Airlines

En uygun Singapore Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Singapore Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Singapore Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Singapore Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Singapore Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Singapore Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Singapore Airlines

Singapore Airlines

Malayan Airways ismiyle kurulan şirket 1947 yılında kurulmuştur. 1966 yılında, Malaysia-Singapore Airlines ismini almıştır. 1972 yılında, Malaysian Airline ve Singapore Airlines iki farklı firma olarak hizmet vermeye başlamışlardır. Havalimanı, Singapur ülkesinde kurulmuştur. Dünya üzerinde ki 63 nokta ve 35 ülkeye, 6 kıtada uçuşlar geçekleştirmektedir. Star Alliance üyesidir. 

Bagaj

Suites, First ve Business Class: 2 parça, her biri maksimum 32kg olan check-in bagajları ve 2 parça, her biri maksimum 7 kg olan el bagajları kabul edilmektedir.

Premium Economy Class ve Economy Class: 2 parça, her biri maksimum 23 kg olan check-in bagajları ve 1 parça, maksimum 7 kg olan el bagajları kabul edilmektedir.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Uçuş sınıfları, uçuşlara ve varış noktasına göre farklılık göstermektedir. Genel olarak, Suites Class, First Class, Business Class, Premium Economy Class ve Economy Class sınıflarından oluşmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçak kalkış saatinin 48 öncesinden 2 saat öncesine kadar hizmet vermektedir.

Filo

Temmuz 2016 itibariyle, Airbus A330, Airbus A350, Airbus A380, Boeing 777-200, Boeing 777-200 ER, Boeing 777-300 ve Boeing 777-300 ER modelleriyle toplamda 103 uçaklık filosu bulunmaktadır.

Singapur Changi Havalimanı

Singapur Changi Havalimanı, 1981 yılında Singapur’da kurulmuştur. Şehir merkezine uzaklığı 17 km dir. 100 farklı havayolu şirketi 320 şehir ve 80 ülkeye havalimanından uçuşlar gerçekleştirmektedir. 3 farklı Terminal binasıyla 2015 yılında 55 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Ağırlıklı olarak Asya, Avusturalya ve Amerika kıtalarına uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ücretsiz Wi-Fi, elektrik prizleri, bahçeler, çocuk bakım odası, spor salonu, alış veriş mağazaları, restoranlar, bankamatik, döviz bürosu ve kafeteryalar hizmet vermektedir.

Yemek

Singapur Hava Yolları, tüm uçuşlarda yolcularına ikramda bulunmaktadır. Uçuş rotası ve süresine göre ikramlar farklılık göstermektedir. Ana yemekler daha çok uzun uçuşlarda, sandviç ve atıştırmalıklar kısa süreli uçuşlarda ikam edilmektedir. Özel yemek tercihi olan yolcular uçuştan 24 saat önce yemek tercihlerini yapabilirler.

Ek hizmetler

Kabin interneti yolculara belirli bir ücret karşılığında sunulmaktadır. Ayrıca dokunmatik ekranlar ile yolculara, filmler, müzikler, oyunlar ve TV programları uçuş esnasında hizmet vermektedir. KrisFlyer programı ile yolcular uçuş yaptıkça mil kazanmaktadır ve üyelik gerekmektedir.