Menüsü

Air Namibia

En uygun Air Namibia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Namibia havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Namibia ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Namibia havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Namibia havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Namibia uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Namibia

Air Namibia

Güney Afrika ülkesi Namibya’nın ulusal havayolu şirketi olan Air Namibia Kasım 1946 yılında kurulmuştur. Ilk uçuşunu ise 1947 yılında Windhoek with Grootfontein şehirleri arasına gerçekleştirmiştir. Havayolu şirketi 1978 yılında devlet yönetimine geçerek ulusal havayolu şirketi statüsünü aldı. Havayolu şirketi toplamda 16 destinasyona havayolu ulaşımı gerçekleştirmektedir. Air Namibia uçak seferleri için 17 havalimanı kullanmakta. Havayolu şirketi bölgesel, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere tarifeli havayolu ulaşımı hizmeti vermektedir. Air Namibia ayrıca yolcularına kargo hizmeti de sunmaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketi yolcularının yanlarında götürebilecekleri kayıtlı bagaj için 1 adet olmak üzere 20 kg sınırlaması belirlemiştir. Yalnız Tanjung Pinang – Jakarta arası uçak seferlerinde bagaj limiti 15 olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Air Namibia müşterilerine Ekonomi ve Busines olmak üzere 2 farklı rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir. Farklı rezervasyon sınıfları yolcuların bagaj limitleri ve yolculuk konforu bakımından fatrklılık yaratmaktadır. 

Online check - in

Havayolu şirketinin müşterilerine sunduğu hizmetler arasında online check-in hizmeti de yer almaktadır. Online check-in hizmetinin kullanım süresi seçilen destinasyona bağlı olarak değişmekte ve havayolu şirketi tarafından belirtilmektedir. 

Filo

Air Namibia’nin filosu 2 adet  Airbus A330-200, 4 adet Airbus A319-100 ve  4 adet Embraer ERJ 135 olmak üzere toplam 10 adet uçaktan oluşmaktadır.

 

Hosea Kutako Uluslararası Havalimanı

Hosea Kutako Havalimanı Nambiya’nın başkenti Windhoek’a hizmet veren ulaslararası havalimanıdır. Havalimanı şehrin 45 km doğusunda yer almaktadır. Hosea Kutako Havalimanı 1964 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı yıllık ortalama 700 bin civarınada yolcuyu ağırlamaktadır. Havalimı bir gidiş ve bir dönüş güşelerinden oluşan bir adet terminali ile faaliyet göstermektedir. 

Yemekler

Havayolu şirketi tarafından sunulan yemek menüsü yolcularıın seçtikleri rezervasyon sınıfına ve seçilen destinasyona göre değişmektedir.

 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerin ‘Reward$’ adı altında bir uçuş programı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen yolcular gerekli kayıt formunu doldurup bu programa kayıt olabilmekteler. ‘Reward$’ hizmeti sayesinde yolcular yaptıkları her yolculukta belirli puanlar biriktirebilmekte ve bunları ilerleryen dönemde daha ucuz bilet, daha konforlu bir yolculuk yapabilmek adına harcayabilmekteler.

Havayolu şirketi ayrıca müşterilerinin yolculuklarının daha konforlu geçmesi ve yolculukları boyunca sıkılmamaları için kişsel monitörler ve dergiler sunmaktadır.