Menüsü

Sun Country Airlines

En uygun Sun Country Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Sun Country Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Sun Country Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Sun Country Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Sun Country Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Sun Country Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Sun Country Airlines

Sun Country Airlines

Amerikan şIrketi olan Sun Country Havayolları Haziran 1982 yılında Minesota eyaletinde bulunan Minneapolis –Saint Paul’da kuruldu.  Şirket ilk uçuşunu Ocak 1983 yılında gerçekleştirdi.  Havayolu şirketi ABD, Meksika ve Karayiplere tarifeli ve charter uçuşlar düzenlemektedir. 2015 yılında itibaren Küba ve Kosta Rika’ya da uçuşlar düzenlemektedir. Sun Country toplamda 35 noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin kabin bagajı için müşterilerine 24x16x14 cm gibi bir sınırlama getirmiştir. Kabin bağajı ağırlığı için ise limit 15 kg olarak belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj olararak şirketin izin verdiği boyut ve ağırlık ise 62 cm ve 27 kg

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi şu anda müşterilerine sadece tek tarifeli rezervasyon seçeneği sunmaktadır.  Bu nedenle şirket yolcularına oldukça uygun ücretler ile konforlu bir seyahat yapmalarına olanak sağlamakta. 

Online check- in

Sun Country müşterilerine yolculuklarını daha da kolaylaşrımak ve havaalanında daha az zaman harcamak adına online check-in hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak isteyen yolcular uçağın kalkışına 24 saat kala online check-in işlemini yapabilirler.  Bu işlem için belirlenen süre uçağın kalkmasına 1 saat kala sona ermektedir. Yalnız online Check-in hizmeti bazı yolcular yararlanamamaktadırlar.  Şirket bebeklere, refakatsiz çocuklara ve 9 kişiyi aşan gruplara online Check-in hizmeti sunmamaktadır. 

Filo

Sun Country Havayollarının filosu yeni nesil Boeing 737’den oluşmaktadır. Havayolu şirketinin filosunda 6 adet Boeing 737 – 700  ve 14 adet Boeing 737 – 800  olmak üzere toplam 20 uçak bulunmaktadır. Şirket filosundaki bu yeni nesil uçaklar sayesinde müşterilerine  konforlu bir yolculuk yapabilmelerine imkan sağlıyor. 

Minneapolis–Saint Paul International Airport

Minneapolis–Saint Paul’a 16 km mesafede bulunan Minneapolis–Saint Paul Uluslararası Havalimanı 2014 yılında açıklanan bilgilere göre ABD’nin en yoğun 16. havalimanı olarak ilan edilirken, dünya sıralamasında ise 46. basamakta yer aldı. Havalimanında 115’I yerli ve 20’si yabancı olmak üzere toplamda 135 havayolu şirketi faaliyet göstrmektedir. Havaalanı 2 terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanı 2014 yılında 35 milyonu aşkın yolcuyu ağırlamış, 400 bini üzerinde uçak seferine ev sahipliği yapmıştır. Havalimanı 187 uçak kapasitesine sahiptir. 

Yemek

Sun Country Havayolları yolcularına birinci sıınıf hizmet sunmaktadır. Müşterilerine yolculukları boyunca sıcak ve soğuk içeceklerden, damak tadlarına uygun  yiyeceklerden oluşan bir menü sunmaktadır

Ek hizmetler

Sun Country yolcularına uçakta yanlarında evcil  hayvanlarını götürebilme imkanı sunmaktadır. Şirketin belirlediği kriterlere uyan hayvaları yolcular yanlarında götürebilmekteler. Şirket genel olarak yolcularına yanlarında evcil haycan olarak kedi ve köpeğe izin vermektedir. Uçakta yer alabilecek kedi ve köperklerin ise şirketin belirlediği cinslerden olması gerekmektedir.

Şirket ayrıca müşterilerine yolculuklarının sıkıcı geçmemesi adına onlar için eğlence imkanı sunmaktadır. Yolculukları boyunca yolcular filmlerden, tv şovlarından, oyunlardan ve müziklerden oluşan bir içerikten faydalanarak seyahatlarini daha eğlenceli hale getirerek zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklardır.