Menüsü

Avianca Peru

En uygun Avianca Peru uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Avianca Peru havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Avianca Peru ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Avianca Peru havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Avianca Peru havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Avianca Peru uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Avianca Peru

Avianca Peru

Taca Peru bir Güney Amerika ülkesi olan Peru'nun başkenti Lima merkezli bir havayolu şirketidir.  Taca Peru yurtiçine ve uluslararası noktalara uçak seferleri düzenlemektedir. Synergy Group'un bir parçası olan havayolu şirketi TACA kodu altında hizmet sunmaktadır. 1999 yılında kurulan şirket Taca Peru ismi altında kurulmuş olmasına karşın daha sonra  Avianca Perú olarak değiştirildi.

Bagaj

Avianca Perú’nun belirlediği bagaj limitleri yolcuların rezervasyon sınıfına ve destinasyona göre değişmektedir. Economy sınıfı yolcuları için belirlenen bagaj limitleri 2 adet ve 23 kg iken, Business sınıfı yolcuları için belirlenen bagaj limitleri 2 adet ve 32 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine Economy ve Business sınıflarında oluşan rezervasyon seçeneği ile hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunarak yolculuklarının daha kolay geçmesi adına ekstra katkıda bulunmaktadır. Online  check-in işlemleri  uçağın kalkışından 24 saat öncesinde başlamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Boeing 787, Airbus A330, Airbus A321, Airbus A320, Airbus A319, Airbus A318, Embraer 190, ATR-42, ATR-72 ve CESSNA-208 uçaklarından oluşmaktadır.

Jorge Chávez Uluslararası Havalimanı

Jorge Chávez Peru’nun uluslararası ve yerli uçuşlar bakımından ülkenin ana havalimanıdır.  Havalimanı  Callao’da bulunmaktadır ve Lima’ya 11 km mesafede yer almaktadır. 2015 yılı verilerine göre yolcu bakımından yoğun olan havalimanını  20,575,919 yolcuyu ağırlamıştır.  Havalimanı yolcuların birçok ihtiyacının karşılayabilecek kapasitedir. Havalimanında hoteller, restoranlar, alışveriş merkezleri, şirket ofisleri ve VİP salonları yer almaktadır. Havalimanına ulaşım otobüsler, arabalar ve metro vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarına özel yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Şirket yolcularına uçuşları boyunca keyifli vakit geçirmeleri adına teknolojini olanaklarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca şirket yolcularına incelemeleri adına dergiler sunmaktadır.