Menüsü

Eastern Airways

En uygun Eastern Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Eastern Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Eastern Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Eastern Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Eastern Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Eastern Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Eastern Airways

Eastern Airways

Eastern Airways tarifeli ve charter olmak üzere  yurtiçine ve yurtdışına uçak seferleri düzenlemkte olan bir İngiliz havayolu şirketidir. 1997 yılından bu yana hizmet veren şirket yılda 800 bin yolcu taşımaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketi kabin bagajı limitini 56cm x 45cm x 25cm boyutların ve 10 kg ağirlığını geçmeyecek şekilde belirlemiştir. Kayıtlı bagaj sınırlaması olarak ise farklı rezervasyon seçeneklerine göre 16 kg  veya 23 kg olarak değişen ölçülerde ifade ifade edilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Eastern Airways müşterilerine Saver, Value ve Flexible sınıflarından oluşan farklı  rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmetini  sunmamaktadır.

Filo

Eastern Airways BAe Jetstream 41, Embraer ERJ 145, Embraer 170 ve Saab 2000 modellerinden oluşan filosu yer almaktadır.

Leeds Bradford Havalimanı

Leeds Bradford İngiltere'nin Leeds şehir merkezinin kalbinde yer alan bir havalimanıdır.  Havalimanı Birleşik Krallık İngiltere ülkesi Yorkshire'nin en büyük havalimanıdır. Havalimanı tek bir terminalden oluşmaktadır. 2015 yılı verilerine göre havalimanı 3,445,302 yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanı ile şehir arasına ulaşım tren, otobüs ve taksiler vasıtaları ile sağlanmaktadır. Havalimanı bünyesinde restoranlar ve alışveriş merkezleri barındırmaktadır. Şirket ayrıca ücretsiz Wifi hizmeti sunmaktadır.

Yemek

Eastern Airways şirketinin sunduğu yemek hizmeti farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlenmiştir.

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi yolcuları arasında yardıma muthaç durumda yolcuların bulunması takdirde özel asistan tayin etmektedir. Şitket ayrıca yolculukları esnasında incelenmesi adına dergi sunmaktadır.