Menüsü

Thai Airways

En uygun Thai Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Thai Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Thai Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Thai Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Thai Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Thai Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Thai Airways

Thai Airways

Thai Airways Tayland'ın 1960´da kurulan ulusal havayolları şirketidir. Bangkok´tan New York ve Los Angeles´e non-stop uçuş bağlantısı ile, varsayılan en uzun menzil ve aktarmasız uçuşlardan bir kaçını sağlar. Havayolu şirkeeti Avustralya, Bangladeş, Belçika, Cambodia, Çin, Danimarka, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Kore, Laos,Macau, Malezya, Myanmar, Yeni Zellanda, Norveç, Umman, Pakistan, Filipinler, Singapur, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, Büyük Birtanya ve Vietnam ülkelerine  olamak üzere 82 noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj sınırlaması seçilen rezervayon sınıfına ve destinasyona göre farkılık göstermektedir. Kayıtlı bagaj limitleri Royal First Class için 1 adet ve 50 kg, Royal Silk Class yolcuları için 1 adet ve 40 kg, Premium Economy Class için 1 adet ve 40 kg ve Economy Class için ise 1 adet ve 30 kg olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı olarak ise 1 adet, 45x45x25 cm boyutlarında ve 7 kg  limiti belrilenmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına Royal First Class, Royal Silk Class, Premium Economy Class ve Economy Class gibi farklı tariflerden oluşan zengin bir rezervasyon eçeneği sunmaktadır. 

Online check-in

Thai Airways müşterilerinin konforuna oldukça önem vermiştir ve bu vesile ile onlara  online check-in hizmetinden yararlanma imkanı da sağlamaktadır. online check-in hizmeti uçuşa 24 saat kala başlayıp 1 saat kala son bulmaktadır. 

Filo

Thai Airways şirketi 4 adet Airbus A320-200, 17 adet Airbus A330-300 , 6 adet Airbus A380-800, 2 adet Boeing 737-400 , 11 adet Boeing 747-400 , 8 adet Boeing 777-200 , 6 adet Boeing 777-200ER, 6 adet Boeing 777-300, 14 adet Boeing 777-300ER ve  6 adet Boeing 787-8 uçaklarında oluşan ve toplamda 80 adet olmak üzere oldukça zengin filosu ile havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı

Havaalanı Tayland'ın başkenti Bangkok'da bulunan iki havalimanından biridir. Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı dış hat uçuşları karşılamak için 26 Eylül 2006 tarihinde hizmete girmiştir. Ayrıca dünya'nın en uzun uçuş kontrol kulesinden birine sahip olan Suvarnabhumi Havalimanı Asya'nın en modern havalimanlarından biridir. Yapımına 4 milyar dolar harcanmıştır. Havalimanı 2015 yılında toplam 52,902,110 yolcuyu ve 317,066 uçak seferini ağırlamıştır. Havalimanına bölgesel tren yolu, otobüsler ve taksiler ile sağlanmaktadır

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına zengin bir yemek menüsü ile hizmet vermektedir. Yemek menülerinin içeriği seçilen rezervasyon sınıfına ve destinasyona göre değişmektedir. 

Ek hizmetler

Thai Airways müşterilrinin yolculukları boyunda daha konforlu ve eğlenceli bir zaman geçirebilmeleri adına  eğlence paketi sunmaktadır. En güzel filmlerin, Tv programlarının, çizgi filmlerin, müziklerin ve oyunların yer aldığı eğlence hizmeti sayesinde yolcular uçakta oldukça keyifli zaman geçirme imkanına sahiptileri.Bu vesile ile yolcular 23-inch bir monitör ile bu eğlence imkanına ulaşabilmektedirler.  Şirket ayrıca küçük çcukları da düşünmüş onlar için de farklı yaş gruplarına göre oyuncak imkanı sağlamaktadır.