Menüsü

Air Tahiti Nui

En uygun Air Tahiti Nui uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Tahiti Nui havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Tahiti Nui ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Tahiti Nui havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Tahiti Nui havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Tahiti Nui uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Tahiti Nui

Air Tahiti Nui

Air Tahiti Nui 1996 yılındaTahiti adalarını dünyaya bağlamak  amaçlı kurulmuştur. 31 Ekim  1996 tarihinde kurulan Fransız havayolu şirketi  20 Kasım 1998 yılında faaliyete başlamıştır. Havayolu şirketi Yeni Zellanda, ABD, Fransız Polinezyası, Fransa ve Japonya’ya olmak üzere beş ayrı noktaya ulaşım sağlamaktadır. Air Tahiti Nui’nin ticari ve işlevi merkezi Faa'a Uluslararası havalimanında yer almaktadır. Air Tahiti Nui havayolu şirketinin kabin ekibi tahiti kıyafetleri ve şık şehir üniformaları ile  yolcularına oldukça misafirperver bir hizmet sunmak için çalışmaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj sınırlaması seçilen rezervasyon sınıfına göre değişmektedir. Kayıtlı bagaj için şirket Ekonomi sınıfına  1 adet, 23 kg ve toplam boyut olarak 158 cm sınırlaması koymuştur. Business sınıfı yolcularının bagaj limitleri ise 2 adet, 32kg ve toplam boyutu 158 cm olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı her sınıf için 1 adet ve 10 olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına Economi ve Business sınıflarından olmak üzere iki ayrı  seçenekten oluşan rezervasyon sınıfları ile himzet vermektedir. 

Online chech- in

Air Tahiti Nui şu aşamada  yolcularına  online check-in hizmeti sunmamakadır.  Check-in işlemleri havalimanında yapılmakta ve  uçağın kalkmasından 3 saat önce başlayıp, 1 saat kala sona ermektedir

Filo

Air Tahiti Nui havayolu şirketi 5 adet Airbus A340-300 uçaklarından oluşan filosu  ile faaliyet göstermektedir.

 

Faa'a Uluslararası havalimanı

Havalimanı Fransız Polinezyası başkenti Papeete’de  yer almaktadır. Şehrin 5 güneybatısında bulunmaktadır ve 1960 yılında hizmete açılmıştır. Havalimanı biri ana terminal olmak üzere toplamda 5 terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılında Faa'a Uluslararası havalimanı 1,195,105 yolcuyu ağırlamıştır. Ulaşım yoğun olarak otobüsler aracılığı ile yapılmaktadır. 

Yemek

Air Tahiti Nui müşterileri yoluşarına uçuşları boyunca Polinezya ve Fransız mutfağından oluşan 11 farklı yemek çeşitleri sunmaktadır. Yolcular ayrıca uçağın kalkış saatine 48 saat kalana dek özel yemek siparişinde de bulunma imkanına sahiptirler. 

Ek hizmetler

Air Tahiti Nui  müşterilerine yolculukları esnasında göz gezdirebilecekleri  Reva Tahiti  dergisini sunmaktadır. Havayolu şirketi ayrıca yolcularına en güzel filmlerin, müziklerin ve oyunların yer aldığı bir eğlence paketi de sunmaktadır.