Menüsü

Air Transat

En uygun Air Transat uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Transat havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Transat ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Transat havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Transat havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Transat uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Transat

Air Transat

Air Transat Quebec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kenti Montreal merkezli bir havayolu şirketidir. 1986 yılında kurulmuş olaj havaoyolu şirketi 30 farklı ülkede 60'ın üzerinde noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketi tarafından belirlenen bagaj sınırlması farklı rezervasyon sınıfına ve destinasyona göre değişmektedir. Bununla birlikte kabin bagajı 10 veya 15 kg, kayıtlı bagaj sınırlaması ise 20 ile 40 kg arasında değişmektedir. Şirket ayrıca yolcularına yanlarında müzik enstrumanlarını götürmelerine olanak sağlamaktadır.

Rezervasyon sınıfları

Air Transat müşterilerine Eco, Eco_extra, Eco_max ve Club sınıflarından  oluşmakta olan zengin bir rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine yolculuklarında oldukça kolaylık sağlayan online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmeti uçağın kalkışından 24 saat öncesinden 2 saat kala olan zaman zarfı içinde yolclara hizmet vermektedir.

Filo

Air Transat şirketi müşterilerine Airbus A310-300, Airbus A330-200, Airbus A330-300, Boeing 737-700 ve Boeing 737-800 uçaklarında oluşan filosu ile hizmet vermektedir.

Montréal–Pierre Elliott Trudeau Uluslararası Havaalanı

Montreal –Pierre Elliot Trudeu havalaalanı 1941 yılında kurulmuştur. Montreal şehrinin 20 km uzaklıgında bulunmaktadır. Havaalanı Asya,Afrika,Avrupa,Kuzey Amerikave Guney Amerika olmak üzere  beş kıtaya hizmet vermektedir. 2015 yılında havalimanı 15,517,382  yolcuyu ağırlamış, 2016 yılının ilk altı aylık bölümünde ise 7,867,912 yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanının yolcu kapasitesi 15 milyon yolcudan ibarettir. Havalimanında iki terminal bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım toplu taşım araçları ve taksiler vasıtası ile gerçekleşmektedir. 

Yemek

Air Transat müşterilerine oldukça zengin bir mutfağa sahip yemek hizmeti sunmaktadır. Şirket yolculara tavuk ve sığır etinden oluşan yemekler, sebze yemekleri, pizza ve atıştırmalıklardan oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek hizmetler

Yolcular yolculukları esnasından kendilerine sunulan kişisel dokunmatik ekrandan müzik, film ve TV programları izleme olanağına sahiptirler.