Menüsü

Air Caledonie

En uygun Air Caledonie uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Caledonie havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Caledonie ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Caledonie havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Caledonie havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Caledonie uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Caledonie

Air Caledonie

1954 yılında kurulan Air Calédonie tarifeli yolcu taşımacılığı ve kargo hizmeti veren Fransız bir havayolu şirketidir. Air Calédonie şu anda 10 ayrı farklı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Havayolu şirketi Mart 2013 - Mart 2014 süresi içinde % 82 doluluk oranına ulaşmış ve 400 bin yolcu taşımıştır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin müşterilerine belirlediği kayıtlı bagaj sınırlaması yetişkinler için 12 kg, çocuklar için 6kg, bebekler için ise kayıtlı bagaja izin verilmemektedir.  Kabin bagajı limitleri olarak ise belirlenen limit ise 3 kg ağırlığında ve 45 X 35 X 20 cm boyutlarında olmak durumundadır. 

Rezervasyon sınıfı

Air Caledonie müşterilerine tek tarifeli bir rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir. Tek tarifeli rezervasyon sınıfı ile müşterilerine eşit ve üstün bir hizmet sunmakatadır.

Online check- in

Havayolu şirketinin sunduğu hizmetler arasında online check-in hizmet mevcut değildir. Check-in işlemleri havalimanında gerçekleşmektedir. 

Filo

Air Calédonie 1 adet 48 yolcu kapasiteli ATR 42-500 ve 3 adet 68 yolcu kapasiteli ATR 72-500 uçaklarından oluşan 4 adet filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.  

Noumea Magenta Havalimanı

Nouméa Magenta Havalimanı Yeni Kaledonya’daki  ana adada bulunan ve yutriçine hizmet veren bir havayoludur. Havalimanı Nouméa şehir merkezine 3 km mesafede yer almaktadır. Havaliamanı için 2009 yılından elde edilen bilgilere göre 372.581 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı  yolcu trafiği bakımından yoğun olmayan bir havalimanıdır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.