Menüsü

United Airlines

En uygun United Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ United Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ United Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

United Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

United Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ United Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about United Airlines

United Airlines

United Airlines şirketi, 6 Nisan 1926 yılında Amerika’nın Chicago, Illinois şehrinde kurulmuştur. United Airlines, günlük iç ve dış hatlar olarak 5 farklı kıtada 4,500 uçuş gerçekleştirip, 339 farklı havalimanına ulaşım sağlamaktadır. 2015 yılında gerçekleştirilen 1.5 milyon uçuşla, 140 milyon yolcuya hizmet verilmiştir. Şirketin, 82,272 kişilik çalışanı bulunmaktadır. United Airlines firması, Star Alliance grubunun kurucu üyesidir. 1981yılında yolcular için Mileage Plus programını başlatmıştır. United Club Lounge salonları, dünya üzerinde ki 40 farklı havalimanında hizmet vermektedir.

Bagaj

El Bagajı: Tüm uçuş sınıfları için, maksimum boyutları 22 cm x 35 cm x 56 cm olan el bagajları ücretsiz olup, ağırlık limiti bulunmamaktadır. 22 cm x 25 cm x 43 cm boyutlarında ki el çantası, omuz çantası veya bilgisayar çantaları ekstra olarak kabine kabul edilmektedir.

Ekonomi Sınıfı: United Economy® sınıfı yolcular için 1 parça, maksimum 158 cm uzunluğunda ve 23 kg ağırlığında olmak şartıyla ücretsizdir.

United Business®, United BusinessFirst®, United First®, United Global FirstSM, United PolarisSM first class, United Polaris business class yolcuları için, 1 parça, maksimum 158 cm uzunluğunda ve 32 kg ağırlığında olmak şartıyla ücretsizdir.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

United Airlines şirketi, yolcularına Ekonomi Sınıfı, United Business®, United BusinessFirst®, United First®, United Global FirstSM, United PolarisSM first class, United Polaris business class olmak üzere çok çeşitli ve farklı servisleri kapsayan rezervasyon sınıfları bulunmaktadır.

Online check-in

United Airlines şirketi, yolcularına Ekonomi Sınıfı, United Business®, United BusinessFirst®, United First®, United Global FirstSM, United PolarisSM first class, United Polaris business class olmak üzere çok çeşitli ve farklı servisleri kapsayan rezervasyon sınıfları bulunmaktadır.

Filo

17 Ekim 2106 itibariyle, B747-400, B777-200/300, B787-8/9, B767-300/400, B757-200/300, B737-700/800/900, A319/A320 modelleriyle toplamda 736 adet uçağıyla yolcularına hizmet vermektedir.

Chicago Midway Uluslararası Havaalanı

Chicago Midway Uluslararası Havaalanı (Midway International Airport), Aralık 1927 yılında Amerika’nın Chicago şehrinde kurulmuştur. Havalimanı, Chicago şehir merkezinden 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. 3 farklı terminal binası iç ve dış hat uçuşlar için hizmet vermektedir. 2015 yılında 22,221,499 milyon yolcuya 253,519 uçuş ile ulaşım hizmeti sağlamıştır. Havalimanında, döviz bürosu, bankamatikler, araba kiralama, otopark, alış veriş mağazaları, kafeteryalar, restoranlar, sigara odaları, oteller, yoga odaları, kayı bagaj ofisleri, ibadethaneler ve Wi-Fi hizmeti verilmektedir.

Yemek

United Airlines şirketi, uçuş esnasından yolcularına yemek hizmeti sunmaktadır. Ancak, uçuş süresi ve varış noktasına göre yiyecek ve içecek çeşitleri farklılık göstermektedir. Genel olarak tüm uçuşlarında, atıştırmalık, sandviç, taze kahve, meyve suyu, çay ve meşrubat türleri ikram edilmektedir.

Ek hizmetler

Mileage Plus programı: Yolcuların uçuş veya anlaşmalı mağazalardan yapılan alış verişler sonucu puan veya mil biriktirebilecekleri bir üyelik programıdır. Biriktirilen miller veya puanlar, bilet alımında ya da anlaşmalı mağazalarda alış veriş de kullanılabilmektedir.

United Airlines şirketi, uçuş esnasında yolcularına güncel gazete ve dergiler, TV hizmeti, müzik ve çeşitli filmler izleyebilme imkanı sunmaktadır.