Menüsü

Bahamasair

En uygun Bahamasair uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Bahamasair havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Bahamasair ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Bahamasair havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Bahamasair havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Bahamasair uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Bahamasair

Bahamasair

Bahamasair  Bahamalar'ın başkenti ve en büyük ticaret merkezi olan Nassau merkezli bir havayolu şirketidir. Bahamalar'ın ulusal havayolu olan Bahamasair  yurtiçi seferlerinin yanı sıra  Karayipler'e ve Amerika Birleşik Devletlei'ne olmak üzere yurtdışına uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi tarafından izin verilen kabin bagajı sınırlaması 1 adet ve 9 kg olarak belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj limiti ise 23 kg olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Bahamasair  müşterilerine tek bir rezervasyon sınıfından oluşmakta olan bir hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına henüz online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Bahamasair  müşterilerine ATR 42-600, ATR 72-600 ve Boeing 737-500 uçakarlından oluşan filosu ile hizmet vermektedir. 

Lynden Pindling Uluslararası Havaalanı

Önceleri Nassau Uluslararası Havaalanı olarak bilinen Lynden Pindling Uluslararası Havaalanı Bahamalar'daki en büyük havalimanıdır. Başkent Nassau yakınlarındaki batı Yeni Providence adasında bulunmaktadır. Havalimanı 3 terminalden oluşamktadır. 2014 yılında 3,253,796 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı yolculara araç kiralama hizmeti ve park alanı hizmeti sunmaktadır. Şehir ile havalimanı arası ulaşım taksiler ve otobüsler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Bahamasair yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.