Menüsü

Air Europa Lineas Aereas

En uygun Air Europa Lineas Aereas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Europa Lineas Aereas havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Europa Lineas Aereas ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Europa Lineas Aereas havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Europa Lineas Aereas havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Europa Lineas Aereas uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Europa Lineas Aereas

Air Europa Lineas Aereas

Air Europa Lineas Aeras İspanya merkezli bir İspanyol havayolu şirketidir. Taşıyıcı Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'ya olmak üzere 40 noktaya Madrid, Barcelona ve Tenerife noktalarından tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemektedir. Havayolu şirketi 19 ülkede 42 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Bagaj

Havayolunda bagaj limitleri seçilen destinasyona ve yolcu sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Ekonomy sınıfı yolcuları için 1 adet ve 23 kg, Business sınıfları için ise 2 adet ve 23 kg kayıtlı bagaj sınırlaması belirlenmiştir. Kabin bagajı olarak ise Ekonomy sınıflarına 1 adet ve 10 kg, Business sınıfına ise 1 adet ve 14 kg olarak belirlenmiştir. 

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Air Europa Lineas Aereas Havayolu şirketi müşterilerine  Ekonomy ve Business sınıflarından  oluşan iki farklı  rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Air Europa Lineas Aeras yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadir. Online check-in hizmeti uçağın kalkış saatinden 48 saat öncesinde aktif olup 1 saat kalana dek sürmektedir.

daha fazla bilgi

Filo

11 adet Embraer 195, 17 adet Airbus A330, 20 adet Boeing 737-800 ve 22 adet Boeing 787 uçaklarından oluşan filosu ile havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Palma de Mallorca Havalimanı

Palma de Mallorca Havalimanı Mallorca üç uluslararası havalimanından biridir. Palma de Mallorca'nın yaklaşık olarak 8 km. güneyinde bulunmaktadır. Madrid Barajas Uluslararası Havalimanı ve Barcelona Uluslararası Havalimanı'ndan sonra İspanya'daki üçüncü büyük havalimanıdır. Yaz mevsimi boyunca Avrupa'daki en kalabalık havalimanlarından biri konumundadır. Palma de Mallorca Havalimanı'nın alanı 6.3 km²'dir. Havalimanı şu anda dört Terminalden oluşmaktadır: Terminal B,C ve D uluslararası trafik için kullanılırken Terminal A çoğunlukla iç hatlar için kullanılmaktadır. 2015 yılı verilerine göre havalimanını 23,745,131 yolcu kullanmıştır. 

daha fazla bilgi

Yemek

 Avrupa ve İspanyolca uçuşlarda şirket yolcularına lezzetli taze pişmiş gıda seçenekleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra atıştırmalıklar, tatlılar ve çocuk yemekleri de sunmaktadır.

Devamını oku

Ek hizmetler

Air Europa yolcularına ulusal ve uluslararası gazeteler ve dergiler sunmaktadır. Ayrıca belgesel, dizi, müzik ve filmlerin özenle seçildiği bir egelence paketi yer almaktadır. Ayrica kablosuz internet erişi Wi-fi de mevcuttur.