Menüsü

Conviasa

Advertisement

En uygun Conviasa uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Conviasa havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Conviasa ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Conviasa havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Conviasa havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Conviasa uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Conviasa

Conviasa

Conviasa Güney Amerika ülkesi Venezuela'da faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir. Conviasa Venezuela'nın en büyük havayolu şirketi olup, yurtiçine ve yurtdışına olmak üzere tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemektedir. 31 Mart 2004 yılında kurulan havayolu şirketi yurtdışına uçuşlarını Karayipler, Güney Amerika Avrupa ve ABD’ye düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketi yolcularının yanlarında götürebilecekleri kayıtlı bagaj için belirlediği limitler seçilen rezervasyon sınıfına ve destinasyona  göre değişmektedir. Ekonomi sınıfı yolcuları için belirlenen bagaj limiteri 23 kg ve 2 adet iken, Business sınıfı yolcuları için belirlenen limitler ise 23 kg ve 3 adet olarak belirlenmiştir. Yolcuların kabin bagajları sınırlaması ise Ekonomi sınıfı yolcuları için 10 kg ve 1 adet, Business sınıfı yolcuları için ise 2 adet ve 10 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Conviasa müşterilerine Ekonomi ve Business sınıfı olmak üzere iki farklı rezervasyon seçeneği ile hizmet sunmaktadır. Farklı rezervasyon sınıfları yolcu koltuklarından, yemek seçenekleri ve bagaj limitlerine  kadar farklı öncelikler sunmaktadır.

 

Online check- in

Havayolu şirketinin müşterilerine sunduğu hizmetler arasında online check-in hizmeti yer almamaktadır. Yolcuların  check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır. 

Filo

Conviasa’nın filosu AIRBUS 340-200 – 1 adet, ATR 42 – 1 adet, ATR 72 – 2 adet, BOEING 737-200 – 1 adet, BOEING 737-300 – 1 adet, Bombardier CRJ700 – 3 adet, Cessna Caravan 208 – 7 adet ve EMBRAER E190 – 17 adet uçaklarından oluşmaktedır. 
 

 

Simón Bolívar International Havalimanı

Havalimanı 1945 yılında Venezuela’nın Vargas eyaletinde bulunan Maiquetia şehrinde kurulmuştur. Havalimanı Venezuela’nın başkenti Caracas’a 21 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı Amerika’ya, Karayiplere ve Avrupa’ya olmak üzere oldukça önemli uçak seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Aeropostal Alas de Venezuela Havayolları için de merkez görevi görmekte. 2015 yılı istatistiklerine göre havalimanı yaklaşık 21 milyon civarında yolcuyu ağırlamıştır. Bu da havalimanının ne kadar yoğun bir havalimanı olduğunun en ömenli göstergesi. 

Yemek

Havayolu şirketi ağırlıklı olarak Business sınıfı yolcularına daha fazla yemek seçeneği sunmaktadır.

 

Ek hizmetler

Conviasa müşterilerine yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo hizmeti  de sunmaktadır.  Havayolu şirktei genel kargo hizmeti, bozulabilir gıda taşımacılığı kırılgan eşya ve hayvan taşımacılı yapmaktadır.