Menüsü

Aerovias DAP

En uygun Aerovias DAP uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Aerovias DAP havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Aerovias DAP ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Aerovias DAP havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Aerovias DAP havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Aerovias DAP uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Aerovias DAP

Aerovias DAP

Özel sektöre ait bir Slovakya havayolu şirketi olan Danube Wings 23 Mayıs 2000 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günde itibaren bölgesel olarak tarifeli havayolu ulaşımı sağlayan Danube Wings ilk olaarak uçuşlarına ATR 72 uçağı başladı. 13 Kasım 2008 tarihinde, şirkete V5 IATA kodu atandı. 15 Temmuz 2009 tarihinde, Danube Wings Avrupa Bölgesel Havayolları Birliği üyesi oldu. Havayolu şirketi ilerleyen dönemlerde ciddi ekonomik sorunlarla karşı karşıya kalınca  20 Kasım'da 2013 tarihinde faaliyetini durudurdu ve tüm çalışanlarını da işten çıkarmak zorunda kaldı. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj limitleri seçilen rezervasyon sınıfına göre farklılık göstermektedir. 

Rezervasyon sınıfları

Faaliyet gösterdiği dönem içinde Danube Wings müşterilerine Ekonomik ve Business sınıflarından oluşan iki ayrı rezervasyon seçeneği sunmuştur. 

Online check- in

Havayolu şirketi faaliyet gösterdiği dönem içerisinde yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır. 

Filo

Danube Wings havayolu şirketinin filosu 4 adet olmak üzere ART 72-202 uçaklarından oluşmaktaydı. Şirketin kullandığı uçaklar 70 yolcu kapasitesinden oluşmaktaydı.

Bratislava Airport

1951 yılında hizmete açılan havalimanı Slovakya’nın Başkenti ve en büyük şehri olan Bratislava’nın şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanı 2014 yılından bu yana Slovakya Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığına aittir. Havaalanın son olarak 2015 yılından alınan verilere göre  1,563,010 yolcu ziyaret etmiştir. Aynı yıl içerisinde havalimanında  19,448 uçak seferi düzenlenmiştir. Havalimanında ilk yardım, bagaj sarma, bagaj, ücretsiz Wi-Fi, bar ve kafeler, restoran, VIP salonu, havaalanı işletme kulübü, duty-free mağazaları, hediyelik eşya dükkanı, haber ajanları ve araba kiralama yerleri yer almaktadır. Havalimanının yolcu kapasitesi ise 5 milyondur. Havalimanına ulaşım otobüsler ve taksiler ile yapılmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi hizmet verdiği dönemde yolcularına zengin bir yemek seçeneği sunmamıştır