Menüsü

Viva Aerobus

En uygun Viva Aerobus uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Viva Aerobus havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Viva Aerobus ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Viva Aerobus havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Viva Aerobus havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Viva Aerobus uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Viva Aerobus

Viva Aerobus

2006 yılında kurulan Meksika şirketi VivaAerobus Avrupa’nın en büyük düşük maliyetli havayolu taşıyıcılarından biri. Havayolu şirketiilk yılında 1,3 milyon yolcuya hizmet vermiş, daha sonra 2008 yılında yolcu sayısını 2,4 milyona ulaştırmayı başarmıştır. Havayolu şirketi yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 25 faraklı noktaya ulaşım sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj limitleri seçilen destinasyonlara göre değişmektedir. Yolcular için belirtilen kayıtlı bagaj limiti i adet ve 40 kg olarak belirtilmiştir. Yolcular için el çantası için izin verilen limitler yurtiçi ve yurtdışına olmak üzere değişmektedir. Babin bagalı için ağırlık limiti ise 20 kilogramdan baslamaktadır. 

Rezervasyon sınıfları

Hasvayolu şirketi yolcularına tek tarifeli  rezervasyon seçeneği ile düşük maaliyetli uçuş ve ustün hizmet sunmaktadır.  

Onine check- in

VivaAerobus müşterilerine  online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in islemleri için belirlenen zaman dilimi uçuştan 72 saat öncesinden 4 saat kalaya kadar olarak belirlenmiştir. 

Filo

VivaAerobus şirketi 14 adet Airbus A320-200  ve 19 adet Boeing 737-300 uçakları ile yolcularına hizmet vermektedir. 

Cancún Uluslararası Havaalanı

Cancún,  Meksika Karayipler kıyısında Yucatán Yarımadası üzerinde yer almaktadır. Cancún Uluslararası Havaalanı Meksika'nın ikinci en işlek Havaalanıdır. Mexico City Havalimanı sonra uluslararası yolcu bazında Cancún Uluslararası Havaalanı en büyük ikinci havalimanıdır. 2015 yılında havalimanı yaklaşık 20 milyon yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı 3 terminali ile hizmet vermektedir. Terminal 1 düşük maaliyetli  ve charter seflerler için, Terminal 2 tarifeli yurtiçi ve yurtdışı seferler için kullanılırken, Terminal 3 ise Avrupa’dan ve ABD’den uçak seferleri için kullanılır.  Havayoluna ulaşım ağırlıklı olarak taksiler ve otobüsler aracılığı ile yapılmakta. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır. 

Ek hizmetler

VivaAerobus yolcularına yolculuklarında ufak hediyelikler alabilecekleri bir katalog sunmaktadır. Ayrıca farklı içerikte dergi sunmaktadır.