Menüsü

Air Tahiti

En uygun Air Tahiti uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Tahiti havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Tahiti ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Tahiti havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Tahiti havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Tahiti uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Tahiti

Air Tahiti

Air Tahiti Fransız Polinezyası adalar arasında hava taşımacılığı gerçekleştiren bir havayolu şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Havayolu şirketi Tahiti’den Fransız Polinezyasında 46 adaya olmak üzere nüfusunu % 90’nını taşıyarak havayolu hizmeti sunmaktadır. Air Tahiti adalar ve Tahiti arasına olmak üzere idari, sağlık ve eğitim alanınında katkı sağlamak adına da özel uçuşlar düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketin yolcuları için belirlediği bagaj sınırlmaması seçilen rezervasyon sınıfı ve destinasyona bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Y class için belirlenen kayıtlı bagaj limiteri her yolcu için 3 adet ve 23 kg olarak belirlenmişken, Z class için ise 3 adet ve 46 kg olarak belirtilmiştir. Kayıtlı bagaj boyutu olarak ise topamda 150 cm gibi bir limit belirlenmiştir. Şirket kabin bagajına ise 45 x 35 x 20 cm boyutları ve 5 kg sınırlaması koymuştur.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi Y class ve Z class seçeneklerinden oluşan rezervasyon sınıfları ile müşterilerine  üstün bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Online check- in

Havayolu şirketi arıtık birçok havayolu şirketi tarafından kullanmakta ve hızla yaygınlaşmakta olan online check-in hizmeti de sunmaktadır. Air Tahiti müşterileri bu hizmetten uçağın kalkışından 16 saat öncesinde başlayan ve kalışa 1 saat kala sona eren bir zaman dilimi çerçevesinde yararlanabileceklerdir. 

Filo

Air Tahiti ATR 42-600, ATR 72-500, ATR 72-600, Beechcraft King Air B200 ve Twin Otter DHC6-300 uçaklarından oluşan toplam 16 adet filosu ile yolcularının havayolu ulaşımını sağlamaktadır.

Faa'a Uluslararası havalimanı

Havalimanı Fransız Polinezyası başkenti Papeete’de  yer almaktadır.

Havalimanı şehrin 5 güneybatısında bulunmaktadır. Havalimanı 1960 yılında hizmete açılmıştır. Havalimanı biri ana terminal olmak üzere toplamda 5 terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılında Faa'a Uluslararası havalimanı 1,195,105 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanına ulaşım yoğun olarak otobüsler aracılığı ile yapılmaktadır

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine ağırlıklı olarak atıştırmalık ve paket gıdalardan oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır. 

Ek hizmetler

Air Tahiti yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo hizmeti de sunmaktadır.