Menüsü

Virgin America

En uygun Virgin America uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Virgin America havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Virgin America ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Virgin America havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Virgin America havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Virgin America uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Virgin America

Virgin America

Virgin America 2004 yılında kurulmuş ve 2007 yılında faaliyete geçmiş olan bir  Amerikan havayolu şirketidir.  Virgin America düşük maaliyete yüksek kalitede hizmet sunmayı hedef edinmiş bir şekilde hizmet vermektedir. Havayolu şirketi yurtiçi seferleri ile birlikte Meksika'ya da seferler düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin müşterilerine kabin bagajı sınırlaması olarak 7 kg ağırlık belirlemişken, kayıtlı bagaj limitini ise 23 kg olarak belirlemiştir.

Rezervasyon sınıfları

Virgin America müşterilerine Main Cabin  ve First class sınıflarından oluşan iki farkı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in işlemleri uçağın kalkışından 24 saat öncesi ile 1 saat kala olan zaman zarfı içinde yapılmaktadır.

Filo

Virgin America uçak seferlerini Airbus A319-100 ve Airbus A320-200 model uçaklarından oluşan filosu ile sağlamaktadır.

Los Angeles Uluslararası Havalimanı

Los Angeles Havalimanı ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bulunan  Los Angeles şehrinde yer alan uluslararası halalimanıdır. Los Angeles Havalimanı 1928 yılında kurulmuştur.  2014 yılı verilerine göre  toplam 70,622,212 yolcuya hizmet vererek ABD'nin en işlek 2., Dünyanın ise en işlek 5. havalimanı olmuştur. Aynı yıl havalimanında 700 bine yakın uçak seferi gerçekleşmiştir. Havalanı sadece Dünyan’ın en işlek havalimanlarından biri değil, ayrıca en büyük havalimanlarından bir tanesidir. Havaliamanı yolcularına 9 terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanı ayrıca Sky West havayolu şirketinin merkez havalimanlarından bir tanesidir.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine genel olarak paket gıdalardan ve sıcak-soğuk içeceklerden oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Virgin America yolcularına uçakta bireysel olarak video izlemek, Tv izlemek ve müzik dinlemek adına dokunmatık bir ekran sunmaktadır. Yolcular için şirket ayrıca internet erişimi ve elektronik cihazlarını şarj etme olanağı sunmaktadır.