Menüsü

Islena Airlines

En uygun Islena Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Islena Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Islena Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Islena Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Islena Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Islena Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Islena Airlines

Islena Airlines

Isleña Airlines 1981 yılında kurulmuş Honduras’ın San Pedro Sula şehri merkezli bir havayolu şirketidir. 2014 yılında Grupo TACA’nın bünyesi katılan Isleña Airlines Avianca Honduras ismini almıştır. Havayolu şirketi yurtiçine olmak üzere tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemektedir. 

Bagj

Avianca Honduras yolcuları için belirlediği bagaj limitleri seçilen farklı rezervasyon seçeneklerine ve seçilen destinasyona bağlı olarak farklılık bulunmaktadır. Ekonomi sınıfları için belirlenen kayıtlı bagaj limiti 2 adet ve 23 kg iken, Business sınıfı yolcuları için ise belirlenen bagaj limiti 2 adet ve 32 kg olarak ifade edilmiştir. Kayıtlı bagj için izin verilen toplam boyut 158 cm olarak açıklanmıştır. Kabin bagajındaki sınırlama ise 1 adet ve 10 kg olarak belirlenmiştir.  

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi Ekonomi ve Business sınıflarından oluşmakta olan rezervasyon seçenekleri ile faaliyet göstermektedir

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularina online check-in hizmeti sunmaktadır. Online  check-in hizmeti uçağın kalkışından 24 saat öncesinde başlamaktadır. 

Filo

Avianca Honduras 4 adet ATR 72-600 uçaklarından oluşan filosu ile yolcularına havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Havayolu şirketi daha öncesinde yaklaşık 20 yıllık gibi bir rakama ulaşan  eski ATR 42-320 uçaklarını yenilemek adına 2015 yılında yeni ATR 72-600 uçaklarını satın almıştır. 

Ramón Villeda Morales Uluslararası Havalimanı

La Mesa olarak da bilinen Ramón Villeda Morales Uluslararası Havaalanı San Pedro Sula kentinin 11 km doğusunda yer almakratadır. Havalimanı Honduras’ın en büyük ve en işlek havalimanı konumundadır. Her yıl yaklaşık 1 milyon yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı daha fazla yolcuyu ağırmayabilmek adına genişletme çalışmasına tabii tutulmuş ve 2015 yılında yenilenen terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım genel olarak karayolu ile yapılmaktadır.

 

Yemek

Avianca Honduras müşterilerinin yolculukları boyunca yemek ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecek bir donanıma sahiptir. Yolcular uçuş esnasında şirkerin sunduğu yemeklerinden istifade edebildikleri gibi, uçuştan 24 saat öncesinden isteğe özel yemek siparişi de verebilmekteler. 

Ek hizmetler

Avianca Honduras müşterilerinin yolculukları boyunca yemek ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecek bir donanıma sahiptir. Yolcular uçuş esnasında şirkerin sunduğu yemeklerinden istifade edebildikleri gibi, uçuştan 24 saat öncesinden isteğe özel yemek siparişi de verebilmekteler.