Menüsü

Sunwing Airlines

En uygun Sunwing Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Sunwing Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Sunwing Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Sunwing Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Sunwing Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Sunwing Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Sunwing Airlines

Sunwing Airlines

Sunwing Airlines Kanadalı düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Sunwing Airlines yaz aylarında başta Kanada geneline  olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Karayipler, Orta Amerika ve Güney Amerika’ya tarifeli ve charter hizmetleri sunmaktadır. 2005 yılında kurulan havayolu şirlketi günümüzde 70’in üzerinde noktaya havayolu ulaşımı sağlamakatdır. 

Bagaj

Havayolu şirketi yolcuları için belirlediği kabin bagaj limitleri farklı rezervasyon seçeneklerine  ve destinasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Kabin bagajı olarak havayolu şirketinin koyduğu sınırlama 23 cm x 40 cm x 51 cm boyutlarından oluşmak üzere 1 adet ve 5 kg olarak ifade edilmiştir. Kayıtlı bagaj limitleri için belirlenen sınırlamanın ise genellikle 1 adet ve 23 olduğu gözlenmektedir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine tek tarifeli rezervasyon imkanı sunmaktadır. Tek rezervasyon seçenği ile  şirket yolcularına eşit şartlarda üstün hizmeti vermeyi hedeflemektedir. 

Online check- in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır, fakat yolcuların bu hizmetten yararlanma süresi düşüktür.  Online check-in hizmeti uçağın kalkışından 4 saat öncesinde başlayıp 90 dakika kalana dek devam etmektedir. 

Filo

Havayolu şirketinin filosu tek model uçaktan oluşmaktadır. Havayolu şirketi yolcularının havayolu ulaşımını  Boeing 737-800 uçakları ile sağlamaktadır. Sunwing Airlines bünyesinde 39 adet Boeing 737-800 uçağı barındırmaktadır. 

Toronto Pearson Uluslararası Havalimanı

Toronto Havalimanı Kanada'nın Ontario eyaletinde yer alan, Toronto ve çevresine hizmet eden uluslararası havalimanıdır. Havalimanı Toronto'nun 22 km kuzeybatısındaki komşu şehir Mississauga'da yer almaktadır. Adını Kanada'nın 14. başbakanı ve Nobel Barış Ödülü sahibi Lester Bowles Pearson'dan almıştır. Toronto Pearson Kanada'nın en büyük ve en işlek havalimanıdır. 2015 verilerine göre havalimanı 41,036,847 yolcuyu ağırlamıtır.  Havalimanında ayrıca 443,154 uçak hareketi kaydedilmiştir. Dış hatlar yolcu sayısına bakımından  Toronto Pearson Kuzey Amerika kıtasının en büyük ikinci havalimanıdır.Havalimanı,Terminal 1 ve Terminal 3 olmak üzere iki adet terminal binasına sahiptir. 1972'de açılan Terminal 2 binası 2006'da yıkılmıştır. Havalımanına ulaşım demiryolları, otobüsler ve taksiler vasıtası ile yapılmaktadır. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına yolculukları boyunda daha keyifli anlar geçirmleri adına erişkinler ve çocuklara özel filmler sunmaktadır.