Menüsü

Edelweiss Air

Advertisement

En uygun Edelweiss Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Edelweiss Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Edelweiss Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Edelweiss Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Edelweiss Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Edelweiss Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Edelweiss Air

Edelweiss Air

İsviçre Uluslararası Havayollarına ve Lufthansa Group ait olan Edelweiss Air 19 Ekim 1995 yılında kuruldu. Havayolu şirketi ilk uçuşunu 30 Ocak 1996 yılında Manchester - Zürih istikametine gerçekleştirmiştir. Zürih Havalimanı merkezli havayolu şirketi Avrupa’ya ve Kıtalar arası olmak üzere seferler düzenlemektedir. Edelweiss Air 28 ülkeye olmak üzere toplam 40 noktaya ulaşım sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj limitleri seçilen rezervasyona göre değişmektedir.  Ekonomi sınıfları için kayıtlı bagaj limiti 1 adet ve 23kg iken, Business sınıfları için 2 adet ve 32 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı için ise 55 x 40 x 23 cm boyutları il sınırlandırılırken, Ekonomi sınıfı için 1 adet Business sınıfı için ise 2 adet belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına Ekonomy Saver, Ekonomy, Ekonomy Flex, Business ve Business Flex sınıflarından oluşan zengin  rezervasyon seçenekleri  ile hizmet sunmaktadır.  

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularına Ekonomy Saver, Ekonomy, Ekonomy Flex, Business ve Business Flex sınıflarından oluşan zengin  rezervasyon seçenekleri  ile hizmet sunmaktadır.  

Filo

Edelweiss Air  1 adet Airbus A330-300, 1 adet Airbus A330-200 ve 6 adet Airbus A320s uçaklarından oluşmak üzere toplam 8 adet filosu ile faaliyet göstermektedir. 

Zürih Havalimanı

Devamını oku

Yemek

Edelweiss uçuşlarda tüm özel yemekler ücretsizdir. Özel yemek siparişleri kalkıştan 4 gün öncesinde seçilerek uçuştaki yemek menüsüne eklenebilmektedir. Şirketin sunduğu yemek menüsünde bebek yemeklerinden, diyet yemeklerine, dini yemeklerden alerjisi olanlar için özel yemekere kadar çok çeşitli yemekler yer almaktadır.  

Ek hizmetler

Edelweiss Air  yolcularına yanlarından evcil hayvanları belirli kriterlerin karşılanması durumunda izin vermketedir. Havayolu şirketi ayrıca yolcularına çeşit filmlerin ve Tv programlarının bulundugu, 3 boyutlu oyunların yer aldığı bir eğlence paketi de sunmaktadır.