Menüsü

Winair

En uygun Winair uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Winair havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Winair ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Winair havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Winair havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Winair uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Winair

Winair

Winair 1961 yilinda Karayipler'de bir ada ülkesi olan Sint Maarten merkezli devlete ait havayolu şirketidir. Havayolu şirketi 10 farklı noktaya ulaşım sağlamaktadır.  Winair’in işlevi merkezi Princess Juliana Uluslararası Havaalanıdır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj sınırlaması kayıtlı bagaj için 1 adet ve 23 olarak belirtilmiştir. Bebekleri için ise 1 adet ve 10 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı olarak ise 1 adet ve 7 kg limiti belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına Promo Class, Saver Fares, Standard Class ve Premium Class gibi farklı tariflerden oluşan Ekonomi sınıfı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.  

Online check- in

Winair şu an için müşterilerine  online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanında gerçekleşmekedir ve uçuşa 90 dakika kala başlayıp 30 dakika kala son bulmaktadır. 

Filo

Winair şirketi 4 adet DHC-6 Twin Otter 300, 1 adet ATR 42-500 ve 1adet ATR 42-600 uçaklarında oluşan filosu  ile yolcularına hizmet vermektedir. 

Prenses Juliana Uluslararası Havaalanı

Havaalanı Hollanda'ya bağlı Saint Martin adasında hizmet vermektedir. Havaalanı, 1942 yılında bir askeri uçak pisti olarak faaliyete başladı. 1943 yılında ise yolcuların hizmetine açıldı. Havalimanı tek terminali ile hizmet sunmaktadır. En son 2010 yılındaki verilerine bakıldığında havalimanı 1,645,105 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanına ulaşım genel olarak karayolu araçları ile yapılmaktadır. 

Ek hizmetler

Winair yolcularına yanlarına evcil hayvanlarının da götürebilmelerine olanak sağlamaktadır.  Şirket engelli yolculardan ise bunun için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Havayolu şirketi ayrıca kargo hizmeti de sunmaktadır.