Menüsü

WOW Air

En uygun WOW Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ WOW Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ WOW Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

WOW Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

WOW Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ WOW Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about WOW Air

WOW Air

Wow air Kasım 2011 yılında İzlanda’da kurulan düşük maaliyetli bir havayolu şirketidir.  Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen havayolu operatörü 2012 yılında 90 bin yolcu taşırken, 2013 yılında 450 bin yolcu ve 2014 yılında ise 720 bin yolcu sayısına ulaşarak çok hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Havayolu şirketi 170 çalışanı ile Avrupa ABD ve Kanada olmak üzere toplamda 23 noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Wow air’in merkezi İzlanda’nın başkendti Reykjavík’te yer alan Keflavík Uluslararası Havalimanınır. 

WOW havayolunun ticari faaliyetlerinin askıya alınmasının ardından, daha önce şirket tarafından işletilen rotalar artık Norwegian, Virgin Atlantic veya Ryanair havayolu tarafından faaliyet göstermektedir.

Bagaj

Wow air yolcularına ücretiz kabin bagajı olarak  56 x 45 x 25 cm boyutlarında ve 5 kg ağrılıkta ve 1 adet olmak üzere bir sınırlama getirmiştir. Kabin bagajı olarak ekstra ücret ödemek kaydı ile maksimum 12 kg ağırlığa kadar çıkabilmektedir.  Şirket kayıtlı bagaj olarak ise 20 sınırlama belirlemiştir. Wow air yolcuları kayıtlı bagaj için ayrı ücret ödemek durumundadırlar. 

Rezervasyon sınıfı

Wow air yolcularına tek tarifeli rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. Buna rağmen şirket yolcularına üstün hizmet ve konforlu bir yolculuk imkanı sağlamaktadır.

 

Online check- in

Wow air havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti vermemektedir. Check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır. 

Filo

Havayolu şirketinin filosu 2 adet  Airbus A320-200 ve 2 adet Airbus A321-200 uçaklarından oluşmaktadır.  

Keflavík Uluslararası Havalimanı

Keflavík Uluslararası Havalimanı İzlanda'nın en büyük  havayolu ve  bağlantı merkezidir. Havalimanı Keflavík'in 3.1 km batısında ve başkent Reykjavík'in ise 50 km güneybatısında yer almaktadır. İzlanda devletinin sahibi olduğu Isavia şirketi tarafından işletilen havalimanı iki adet piste sahiptir. Keflavík Uluslararası Havalimanı 2014 yılında Uluslararası Havalimanı Konseyi tarafından Avrupa'nın en iyi havalimanı seçildi. Havalimanı İzlanda'dan ve İzlanda'ya yapılan uluslarası uçuşların en çok yapıldığı havalimanı konumundadır

Yemek

Wow air müşterilerinin damak tadına hitab etmek adına oldukça zengin bir yemek menüsü sunmaktadır.  Yolcular uçuşları boyunca menüde yer alan atıştırmalık sandiviçlerden,  tutun geleneksel İzlanda yemeklerine kadar diledikleri yemek seçimini yapabilmektedirler. Wow air ayrıca yolcularına soğuk  içecek olarak maden suyu, buzla soğutulmuş gazlı içecekler ve bira seçenekleri sunarken, sıcak içecekler listesinde  ise kahve, çay ve sıcak çikolata yer almaktadır. Şirket ayrıca müsterilerine İzlanda’nın şarap uzmanları tarafından seçilen farklı şarap çeşitleri sunmaktadır. 

Ek hizmetler

Wow air yolcularının konforu için rezervasyon esnasında koltuk seçimi fırsatı da sunmaktadır. Yolcular koltuk seçimi ile ekstra ayak boşluğu, cam kenarı veya diledikleri yerden koltuk seçimi yapabilriler. Şirket ayrıca yolcularına rezervasyonalrını iptal etme seçeneği de sunmaktadır. Bu hizmeti seçen yolcular gerekli gördükleri anda uçuşlarını iptal etme seçeneğine sahiptirler.Wow air yolcuları ekstra bir ücret karışılığında rezervasyonalarında değişiklik yapma imkanına da sahipler.